10 haftada yağları yak. Bu antrenman programı ile vücudunuzda istenmeyen yağları yakacaksınız. Alt vücut ve üst vücut stilini uyguluyor olacaksınız.

Bu antrenman programı 10 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 7 günü uygulanmalıdır. 7 gün çok fazla gelir diyorsanız, programı sonuna kadar incelemeniz gerekmektedir. Antrenman sürenizi 60-90 dakikayı geçmeyecek şekilde ayarlamak, size daha verimli bir antrenman yapmanıza olana sağlayacaktır. Bu antrenman için gerekli ekipmanlar ise;

  • Barbell
  • Vücut ağırlığınız
  • Dumbbell
  • EZ bar
  • Makineler

Sende artık fazlalıkları atmanın zamanının geldiğiniz düşünüyorsan doğru yerdesin! Yaz ayları yaklaşıyor ve sahile, denize gittiğin zaman parçalı bir vücuda sahip olmak istiyorsan kesinlikle sana göre bir antrenman programı. Bunun için, havalar daha fazla ısınmadan vücudunda bulunana fazla yağları yakman gerekiyor. Önündeki 10 hafta belki çok acımasız olacak ama yapacağın her şeye değecek.

Yoğun bir antrenman stili olacak ve tek seferde birkaç farklı kas grubunu çalıştırıyor olacaksınız. 3 bacak gününüz bulunmaktadır. Bu çok fazla diye düşünüyorsanız; Bacaklarınızı daha sık çalıştırmak daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.

Dinlenme sürenizi çok uzun tutmamaya yani, 60 saniyeyi geçirmemeye özen gösterin. Dinlenme gününüzde spor salonunda sizler için tasarlanmış cardio ve karın üzerine yazılmış programı uygulayacaksınız.

Örnek antrenman programı;

Gün Program
Pazartesi Alt Vücut Antrenmanı
Salı Üst Vücut Antrenmanı
Çarşamba Alt Vücut Antrenmanı
Perşembe Üst Vücut Antrenmanı
Cuma  Cardio & Karın
Cumartesi Alt Vücut & Kol Antrenmanı
Pazar Cardio & Karın

Aşağıda bulunan antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

A ve B olarak belirtilen hareketleri süper set olarak uygulamanız gerekmektedir.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz