12 haftada bahar temizliği. Kış göbeğinden kurtulup yaz için forma girmenin zamanı geldi! Bu antrenman programı ile ulaşmak istediğiniz vücudu inşa etmek için 12 hafta boyunca yağ yağ yakacak ve kas inşa edeceksiniz.

Bu antrenman programı 12 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 5 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 45-75 dakikayı geçmemelidir. 12 Haftada Bahar Temizliği programının amacı ise, yağ yakmaktır.

Herkes çeşitli nedenlerle baharı beklemektedir. Hepimizin bildiği, en yaygın olanı da bahar temizliğidir. Tüm evi temizleyip, artık ihtiyaç duymadığımız eşyalardan kurtuluyoruz. Aynı şekilde bunu vücudunuz için de uygulamalısınız. Kış aylarında iyi bir kas kütlesi inşa etmiş olsanız da, istenmeyen yağları da aldığınızı biliyoruz.

Şimdi o istemediğiniz yağları yakmanın tam zamanı! 12 haftanın sonunda, zor kazanılmış, kendi sınırlarınızı zorlayarak elde ettiğiniz kasları görebileceksiniz.

Antrenman programını uygulamadan önce, vücut ölçülerinizi ve kilonuzu not etmeyi unutmayın. Her hafta yani yedi günde bir olacak şekilde vücut ölçülerinizi ve kilonuzu not edin. 12 haftanın sonunda büyük değişimi daha rahat bir şekilde göreceksiniz.

Örnek antrenman programı;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Antrenman
Çarşamba Dinlenme
Perşembe Antrenman
Cuma  Antrenman
Cumartesi Antrenman
Pazar Dinlenme

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz