2019 NABBA Universe

2019 NABBA Universe results. Prestijli NABBA Universe yarışması 2 Kasım 2019’da gerçekleştirildi. Ayrıca, NABBA’nın kuruluşunun 70. yıl dönümüne denk geliyordu.

Etkinlik İngiltere, Bradford’ta bulunan St. George’s Hall’da gerçekleştirildi. Mr. Universe unvanını Josh Maley kazandı.

2019 NABBA Universe Results

Professional Men

  1. Josh Maley (UK)
  2. Jack Brooker (UK)
  3. Carl Jolley (UK)
  4. Dan McNab (UK)
  5. Simone Meiattini (Italy)
  6. Charles Mario Soares (Brazil)

Professional Figure

  1. Jekaterina Ubelacker
  2. Ilaria Armeni
  3. Hans Skeda (Finland)
  4. Emmanuele Emile

Miss Trained Figure

  1. Illaria Armeni (UK)
  2. Ella Rauschmeier (Austria)
  3. Manuela Magnessi ( Italy)
  4. Emma Jones (UK)
  5. Jenny Kay ( UK )

Miss Toned Figure

  1. Gabrielle Desan (Brazil)
  2. Nelly Jorge (France)
  3. Ageta Desesova (Russia)
  4. Rebecca Hayden (UK)
  5. Celan Foster (UK)
  6. Lisa Ritter (Austria)

Athletic Figure

  1. Ana Ceron (Rep of Ireland)
  2. Natalie Crockford (UK)
  3. Yolanda Hernandez (Mexico)
  4. Steph Noble (UK)
  5. Mollie Isaacs (UK)
  6. Amy Newell (UK)

Bikini Open

  1. Dominika Blonska (UK)
  2. Anna Mayer (Austria)
  3. Rita Weiserova (Slovakia)
  4. Alysha Jacob (UK)
  5. Carys Llewellin (UK)
  6. Mitra Pishyareh (UK)

Bikini 35+

  1. Iveta Karajosova (Slovakia)
  2. Denise O Donovan (Rep Ireland)
  3. Michelle Daly ( Northern Ireland)
  4. Kirsty Allen (UK)
  5. Gemma Solares (Mexico)
  6. Greer Tully (UK)

Men’s Sport Shorts Open

  1. Reece Cooper (UK)
  2. Patryk Baronski (Poland)
  3. Jay Pryce (UK)
  4. James Plaza (UK)
  5. Marcel Suba (Slovakia)
  6. Adrian Joulie (France)

Men’s Sport Shorts 40+

  1. Wes Morgan (UK)
  2. Tomas Styblo (Austria)
  3. Bryan Park (UK)
  4. Adrian Cristinacce (UK)
  5. Paul Jackson (UK)
  6. Rick Lean (UK)

Men’s Sport Shorts Jr.

  1. Adam HIslop (UK)
  2. Sam Barton (UK)

Classic Bodybuilding

  1. Tomas Ondik (Slovakia)
  2. Florian Gindl (Austria)
  3. Plamen Handerov (UK)
  4. Steven Temple (UK)
  5. Ondrej Divis (Czech Rep)
  6. Matthias Leitgeb (Austria)

Junior Bodybuilding

  1. Dominick Kapecny (Czech Rep)
  2. Markus Kruisz (Austria)
  3. Billy Haley (UK)
  4. Adrian Kouats (Czech Rep)

Masters 40+

  1. Paulius Jasiukaitis (Lithuania)
  2. Dominic Schieda (Malta)
  3. Christian Bolger (UK)
  4. Robert Smutny (Czech Rep)
  5. Kyle Vauls (Northern Ireland)
  6. Michal Pucek (Slovakia)

Masters 50+

  1. Paul Sutton (UK)
  2. Mark Anderson (New Zealand)
  3. Andy James (UK)
  4. Nigel Goundry (UK)
  5. Neil Chapman (UK)
  6. Bren Surgeo (Northern Ireland)

Class 1

  1. Dan McNab (UK)
  2. Johannes Lieberich (Austria)
  3. Jim Georgiou (UK)
  4. Dave Young (UK)
  5. Joromii Prasek (Czech Rep)
  6. Andy Scott (UK)

Class 2

  1. Jack Brooker (UK)
  2. Matteo Fontanini (Italy)
  3. Gerald Lopez (France)
  4. Pete Lawson (UK)
  5. Ross Corry (Northern Ireland)
  6. Arek Demidowicz (Poland)

Class 3

  1. Ignatev Eugeni (Russia)
  2. Bulmaro candelaria (Mexico)
  3. Lehner Harry ( Austria)
  4. Sebastian Friedrich (Germany)
  5. Joshua Kinsey-Clough (UK)
  6. Alessandro Ingrassia (Italy)

Class 4

  1. Simone Meiattini (Italy)
  2. Michael Schneider (Austria)
  3. Rene Kenda (Austria)
  4. Jorge Canisto (Mexico)
  5. Cliff Benton (UK)
  6. Eduardo Corona (Mexico)

Overall Amateur Mr. Universe- Jack Brooker (UK)

Professional Mr. Universe- Josh Maley (UK)

Professional Figure Miss Universe – Jekaterina Ubelacker (Austria)

Yardımları için evolutionofbodybuilding’e teşekkür ederiz.

Fotoğraflar: Lee Archer ve Olivier Ripert.

Atletlere Git   Yarışmalara Geri Dön   VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz