2019 NABBA World Championships

Bikini Under 21

DereceAtletÜlke
1Victoria JefanovovaSlovakia
2Linda OberheberAustria
3Shania McNallyNorthern Ireland
4Sinead KeetleyNorthern Ireland
5Beth HansonGreat Britain

 

Bikini 21-34

DereceAtletÜlke
1Anna MayerAustria
2Hannah Marie MulvaneyGreat Britain
3Carmen HaenggiSwitzerland
4Jenesa PhillipsGreat Britain
5Alysha JacobGreat Britain
6Seána JenkinsonRep Ireland

 

Bikini Over 35

DereceAtletÜlke
1Iveta KarajosovaSlovakia
2Michele DalyNorthern Ireland
3Anna MarchenkoAustria
4Denise O DonovanRep of Ireland
5Kim ConstableNorthern Ireland

 

Men’s Sports Shorts U21

DereceAtletÜlke
1Adam HislopGreat Britain

 

Men’s Sports Shorts 21-39

DereceAtletÜlke
1Marcel SubaSlovakia
2James PlazaGreat Britain
3Derek HearnsRep of Ireland
4Krzysztof SobotkaPoland
5Michael GagicAustria
6Rob BakewellGreat Britain

 

Men’s Sports Shorts Over 40

DereceAtletÜlke
1Wes MorganGreat Britain
2Bryan ParkGreat Britain
3Paul JacksonGreat Britain
4Rick LeanGreat Britain
5Alessandro MartinItaly

 

Masters 50+ Bodybuilding

DereceAtletÜlke
1Brendan SurgeonerNorthern Ireland
2Andy JamesGreat Britain
3Hugh RossUSA
4Zdenc BramsCzech Rep
5Todd PayetteCanada
6Jean Luc FavreFrance

 

Masters 40+ Bodybuilding

DereceAtletÜlke
1Kyle VaulsNorthern Ireland
2Niall KinsellaRep of Ireland
3Paul ThompsonGreat Britain
4Brian KeighertyRep of Ireland
5Jonathan GillesNorthern Ireland
6Darren LynasNorthern Ireland

 

Classic Men’s Bodybuilding

DereceAtletÜlke
1Plamen HandarovGreat Britain
2Karim KadriFrance
3Gerhard KrawwerAustria
4Michal VajdaSlovakia
5Phillipe GimenezFrance
6Michal LukacSlovakia

 

Miss Toned Figure

DereceAtletÜlke
1Hayley GuiseleyNorthern Ireland
2Victoria DalesGreat Britain
3Alexandra RichmondGreat Britain
4Natalie TaylorGreat Britain
5Carly MaGillNorthern Ireland
6Dagmar KunovaCzech Rep

 

Miss Physique

DereceAtletÜlke
1Trudy FenechAustralia

 

Miss Athletic Figure

DereceAtletÜlke
1Ana Cala CeronRep of Ireland
2Emma QuinnNorthern Ireland
3Mollie IsaacsGreat Britain
4Rita WeiserovaSlovakia
5Jana KolarovaCzech Rep
6Jacky De La TorreMexico

 

Miss Trained Figure

DereceAtletÜlke
1Ilaria ArmeniGreat Britain
2Elodie MooreFrance
3Valerie JuncaFrance
4Ulrike KarnerAustria
5Katinka StreiberSwitzerland
6Aneta DebiecPoland

 

Class 4 Men

DereceAtletÜlke
1David DahanFrance
2Simone MeiattiniItaly
3Lukas JilovecCzech Rep

 

Class 3 Men

DereceAtletÜlke
1Paul LathamGreat Britain
2Christian McAlindenRep of Ireland
3Anthony SavvaGreat Britain
4Vinny McCormickNorthern Ireland

 

Class 2 Men

DereceAtletÜlke
1Drew WalkerGreat Britain
2David FartelSlovakia
3Gerald LopezFrance
4Brian WardNorthern Ireland
5Wojcieck FrankowskiGreat Britain
6Adam RomanecSlovakia

 

Class 1 Men

DereceAtletÜlke
1Manakov AlexanderRussia
2Jim GeorgiouGreat Britain
3Nick WhitehouseGreat Britain
4Kevin StutzAustria
5Darius MartinkusRep of Ireland
6Dan ClarkeGreat Britain

 

Overall Amateur Champion

DereceAtletÜlke
1David DehanFrance

 

Women’s Pro Class

DereceAtletÜlke
1Emmanuelle EmileFrance

 

Men’s Pro Class

DereceAtletÜlke
1David DahanFrance
2Stanislav CermanCzech Rep
3Fabrice RadkowskiFrance
4Manakov AlexanderRussia
5Olizirio Anibal JuniorBrazil
6Drew WalkerGreat Britain

 

Atletlere Git   Yarışmalara Geri Dön   VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz