2020 CrossFit Open 20.1 Resmi Egzersiz Duyurusu

2020 CrossFit Open 20.1 resmi egzersiz duyurusu. Rogue, CrossFit Open’ın ilk haftası için resmi egzersizi açıkladı. 2020 CrossFit Open resmen başlıyor.

2020 CrossFit Open’da her seviyedeki sporcu yeteneklerini test ederek kendini kanıtlayacak. En üst seviyedeki sporcular 2020 CrossFit Games’te yarışacak. Oyunların çalışma şeklinde bazı değişiklikler olacak, hepsini burada bulabilirsiniz.

Bugün, her hafta yeni egzersizler yayınlanacak şekilde beş haftalık egzersiz haftasının ilki başlıyor. Sporculara videolarını göndermeleri için her haftanın sonraki Pazartesi günün kadar zaman verilecektir. CrossFit yıldızları Rich Froning ve CrossFit Games YouTube kanalının yer aldığı canlı duyuru, 20.1’deki çalışmayı anlatan bu videoyu yayınladı.

2020 CrossFit Open 20.1 Resmi Egzersiz Duyurusu

Egzersizlerin ilk haftası aşağıdaki gibidir:

Ten Rounds For Time Of:

  • 8 Ground To Overhead – 95 lb (erkek) / 65 lb (kadın)
  • 10 Bar-Facing Burpee

Süre: 15 dakika

CrossFit Open’daki yeni değişikliklerin bir parçası olarak, küçük bir cezanın ne olduğuna dair yeni ifadeler bulunmaktadır. Bu nedenle, her egzersiz için uygun formu bilmek oldukça önemlidir. Bölümünüze bağlı olarak, her egzersiz için varyasyonları bulabilirsiniz.

2020 CrossFit Open, hayranları oldukça heyecanlandırıyor. Artan yasalarla birlikte, bu yılki yarışmanın geçmişteki yarışmalardan ne kadar farklı olacağını görmek heyecan verici olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz