2020 Mayhem Classic Sonuçları. 2020 Mayhem Classic hafta sonu boyunca Tennessee, Cookeville’de gerçekleştirildi. Etkinliğin tam sonuçlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2020 Mayhem Classic, bu yılın ilk Sanctional etkinliğiydi ve bu nedenle çok beklenen bir etkinlikti. Etkinlik, Cuma gününden Pazar gününe kadar CrossFit Mayhem’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı. Hafta sonu boyunca bazı heyecan verici anlar da yaşandı. Hafta sonu düzenlenen etkinliğin kazananları:

Kadınlar: 

  1. Tia-Clair Toomey
  2. Kristi Eramo O’Connell
  3. Danielle Brandon

Erkekler

  1. Chandler Smith
  2. Luke Schafer
  3. Jeffrey Adler

Etkinliği kaçırmış ve tekrar izlemek isteyenler için:

Cuma

Cumartesi

Pazar

Erkeklerde, Chandler ve Luke arasında kafa kafaya bir mücadele vardı. Ancak, galibiyeti alan Chandler Smith oldu. Oyunlar için nitelikli olduğu için, daveti Luke Schafer’a gitti. Kadınlar tarafında da Tia-Clair Toomey altı etkinlik kazandı. Tia-Clair Toomey‘in ve Kristi Eramo O’Connell’ın Oyunlar için nitelikli olmasından dolayı, davetiye Danielle Brandon’a gitti.

2020 Mayhem Classic’te yarışan sporcuların çoğu iyi performans sergiledi. Bu etkinliğin de geride kalması ile sonraki CrossFit Sanctionals etkinliği 24 Ocak’ta Strength in Depth etkinliği olacak.

View this post on Instagram

W.O.W! @mayhemclassic put on a great show and it was an honor to be apart of it. Not only was I able to do what I love and compete in-front of an incredible crowd along side phenomenal athletes but I had one of the best athlete experiences and I was able to compete in my home gym @thecrossfitmayhem ❤️🇦🇺 I cannot thank the Mayhem team enough for putting on such a spectacular event and thank-you so much to all the volunteers, judges and organizers who made this event possible. 😘 A huge shout out to the crowd that cheered all weekend long and CONGRATULATIONS to everyone that competed and gave it their very best. We definitely have 2 great sanctional representatives going to the games from this event. 🙌🏼👏🏼 📸 @pattyorr_

A post shared by Tia-Clair Toomey (@tiaclair1) on

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz