2020 Mr Olympia Yeterlilik Tarihi Uzatıldı

2020 Mr Olympia Yeterlilik Tarihi Uzatıldı. Ertelenen ve iptal edilen spor etkinlerinden sonra 2020 Mr. Olympia’ya ne olacağı merak ediliyordu. Şimdi yetkililer hayranlara neler bekledikleri konusunda bilgi verdi.

Mr. Olympia vücut geliştirmedeki en büyük etkinliklerden biridir. Vücut geliştirme etkinlikleri iptal ediliğinde ve ertelendiğinde sporcular ve hayranlar endişelenmeye başladı. Tüm IFBB Pro ve NPC etkinliklerinin birkaç ay boyunca gerçekleşmeyeceği de açıklandığı zaman endişeler artmaya başladı.

Şu an itibariyle, Mr. Olympia 2020‘nin planlandığı gibi devam etmesi bekleniyor. Sporcular etkinliğe katılmak için yeterli zamanlarının olmayacağından endişe duyuyordu. Bunun üzerine etkinlik yetkilileri Instagram hesabından bir gönderi paylaştı. Gösteri için yeterlilik süresinin 29 Ağustos tarihine kadar uzatıldığını duyurdular.

2020 Mr Olympia Yeterlilik Tarihi Uzatıldı

Bu Olympia’da yarışmaya hak kazanmak isteyenler için oldukça iyi bir haber. Ancak şunu belirtmekte fayda var, durum sürekli değiştiği için bu tarih değişebilir.

Bu sene Ms. Olympia kategorisinin etkinliğe geri döneceği haberini almıştık ve Mr. Olympia’nın yeni sahibinin etkinlik ile ilgili neler yapacağını herkes merak ediyordu. Umarız durum kontrol altına alınır ve eskisi gibi yaşamaya devam edebiliriz. Gelişmeler için takipte kalın.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz