2020 Norwegian Championships Sonuçları. 2020 Norwegian Championships etkinliği hafta sonu boyunca gerçekleştirildi. Etkinliğin kazananlarını ve 2020 CrossFit Games‘e davetiye alanları aşağıdan görebilirsiniz.

Norwegian Championships, 2020 Sanctionals sezonunun yedinci durağıydı. Dünyanın dört bir yanından gelen sporcular CrossFit Games’e bir davetiye kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Etkinlik de heyecan doluydu.

Heyecan dolu etkinlikte sadece bir kadın, bir erkek ve bir takım davetiye kazanabilecekti. Sanctionals kurallarına göre, bu ödül her bölümde ilk sırada yer alan kişilere verilir. Ancak, birinci bitirdiği halde davetiyesi varsa, ondan sonraki kişiye davetiye verilir.

2020 Norwegian Championships Sonuçları

Kadınlar

  1. Gabriela Migała
  2. Andrea Solberg
  3. Sanna Venäläinen

Erkekler

  1. Griffin Roelle
  2. Josh Woodhull
  3. Viktor Langsved

Takımlar

  1. The Progrm
  2. The Athlete Program
  3. Team Finland

Erkeklerde Griffin Roelle Games’te yarışmaya hak kazandı. Kadınlarda ise, Gabriela Migała yarışmaya daha önce hak kazanmıştı bu nedenle davetiye ikinci sırada yer alan Andrea Solberg’e gitti. The Progrm büyük etkinliğe davetiye alan takım oldu.

CrossFit Games’te yarışmaya hak kazanan tüm sporcuları tebrik ediyoruz. Sanctionals’ta bir sonraki durak, bu hafta sonu Wodapalooza ile gerçekleştirilecek.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz