2020 NPC Worldwide International Takvimi. NPC Worldwide, Bölgesel ve Pro Elemeleri için 2020 takvimini yayınladı. Etkinlik tavkimi 13 Aralık 2019 itibariyle güncellenmiştir.

Tarih Ülke Etkinlik Türü Organizatör E-Posta
1/25 Dominican Republic Regional Jon Delarosa [email protected]
2/11 Japan Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
2/14 Colombia Regional ExpoFitness [email protected]
2/15-16 Colombia Amateur Olympia ExpoFitness [email protected]
2/21-22 Poland Regional Robert Piotrkowicz  [email protected]
2/23 Poland Pro Qualifier Robert Piotrkowicz [email protected]
3/1 India Pro Qualifier Sheru Angrish [email protected]
3/1 China Regional Wei Xu [email protected]
3/5-8 USA Arnold Classic Bob Lorimer [email protected]
3/13-14 Egypt Amateur Olympia Islam Kortam [email protected]
3/14 Paraguay Regional Carlos Ayala [email protected]
3/14-15 United Kingdom Regional 2 Bros Pros [email protected]
3/15-16 China Regional Wei Xu [email protected]
3/20-22 Australia Arnold Classic Tony Doherty [email protected]
3/21 Tunisia Amateur Olympia Mohamed Faouzi Sebai  [email protected]
3/21 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
3/28 New Zealand Pro Qualifier Moe ElMoussawi [email protected]
3/28 United Kingdom Ben Weider Worldwide Classic 2 Bros Pros [email protected]
3/29 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
4/1-2 China Regional Wei Xu [email protected]
4/4 Kuwait Pro Qualifier Bader Boodai [email protected]
4/4 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
4/4-5 Uruguay Pro Qualifier Marta Aguiar [email protected]
4/5 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
4/5 Netherlands Regional Liona Bergmann [email protected]
4/10 Denmark Regional Martin Morgen [email protected]
4/11-12 Denmark Pro Qualifier Martin Morgen [email protected]
4/11-12 Cyprus Pro Qualifier Moe ElMoussawi [email protected]
4/11 Ireland Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
4/11 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
4/11 Germany Regional Eric Bernier  [email protected]
4/12 United Kingdom Regional 2 Bros Pros [email protected]
4/12 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
4/19 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
4/19 France Pro Qualifier 2 Bros Pros [email protected]
4/24-26 Brazil Arnold Classic Tamer El-Guindy [email protected]
4/26 South Korea Regional Steve Kim [email protected]
5/2 Germany Regional Dennis Wolf  [email protected]
5/2 South Korea Regional Steve Kim [email protected]
5/2 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
5/3 Portugal Regional Sandra Ferreira [email protected]
5/3 United Kingdom Regional 2 Bros Pros [email protected]
5/9-10 Ukraine Pro Qualifier Valeriy Lutsak [email protected]
5/9-10 Thailand Pro Qualifier Moe ElMoussawi [email protected]
5/10 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
5/15 Spain Regional Emilio Martinez [email protected]
5/16 Spain Pro Qualifier Emilio Martinez [email protected]
5/16 Germany Regional Bernie Schubert [email protected]
5/16 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
5/16 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
5/17 South Korea Amateur Olympia Alex Hong [email protected]
5/24 South Korea Regional Steve Kim [email protected]
5/24 Taiwan Regional John Chen [email protected]
5/22-24 China Amateur Olympia Wei Xu [email protected]
5/22-24 Puerto Rico Pro Qualifier Tim Gardner [email protected]
5/30 Japan Pro Qualifier Takayuki Shoji [email protected]
5/30 South Africa Regional Champagne Productions [email protected]
5/30 Russia Regional Chris Minnes [email protected]
5/30-31 Colombia Regional Ibon Palacio [email protected]
5/31 Hungary Regional Ildiko Buranits [email protected]
6/6 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
6/6 South Korea Regional Steve Kim [email protected]
6/6 Mexico Regional Frank Diaz [email protected]
6/6-7 Colombia Regional Ibon Palacio [email protected]
6/12-13 Canada Pro Qualifier Ron Hache [email protected]
6/13 China Regional Wei Xu [email protected]
6/11-12 Spain Regional Emilio Martinez [email protected]
6/13-14 Spain Amateur Olympia Emilio Martinez [email protected]
6/20 Brazil Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
6/21 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
6/21 South Korea Natural Regional Alex Hong [email protected]
6/26-27 Mexico Pro Qualifier Cayden Riley [email protected]
6/27 South Africa Regional Champagne Productions [email protected]
6/27-28 South Korea Pro Qualifier Steve Kim [email protected]
6/28 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
6/28 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
7/2-4 India National Pro Qualifier Sheru Angrish [email protected]
7/5 United Kingdom Regional 2 Bros Pros [email protected]
7/11 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
7/11-12 Canada Pro Qualifier Michelle Krack [email protected]
7/11-12 Portugal Amateur Olympia Sandra Ferreira [email protected]
7/12 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
7/12-13 China Regional Wei Xu [email protected]
7/16 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
7/18 Mexico Regional Gabriel Velasco [email protected]
7/19 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
7/25 South Africa Regional Champagne Productions [email protected]
7/25-26 Colombia Regional Ibon Palacio [email protected]
7/25 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
7/26 South Korea National Pro Qualifier Alex Hong [email protected]
7/26 United Kingdom Regional 2 Bros Pros [email protected]
7/31 Canada Natural Pro Qualifier Ron Hache [email protected]
8/1 Brazil Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
8/2 United Kingdom Pro Qualifier 2 Bros Pros [email protected]
8/8 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
8/9 Uruguay Regional Marta Aguiar [email protected]
8/15 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
8/15 Bermuda Regional Mark Simons  [email protected]
8/16 South Korea Natural Regional Alex Hong [email protected]
8/22-23 Colombia Regional Ibon Palacio [email protected]
8/29 South Africa Regional Champagne Productions [email protected]
8/30 Taiwan Regional John Chen [email protected]
9/4 Spain Regional Emilio Martinez [email protected]
9/5 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
9/5-6 Argentina Pro Qualifier Fernando Loreiro [email protected]
9/6-7 China Regional Wei Xu [email protected]
9/9-10 USA Amateur Olympia Tamer El-Guindy [email protected]
9/13 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
9/19 Canada Ben Weider Natural Pro Qualifer Ron Hache [email protected]
9/19 South Korea Regional Alex Hong [email protected]
9/20 South Korea Pro Qualifier Alex Hong [email protected]
9/19-20 Italy Pro Qualifier Gian Enrico Pica [email protected]
9/20 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
9/25-27 China Regional Wei Xu [email protected]
9/26 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
9/26 Vietnam Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
9/26-27 Netherlands Regional Liona Bergmann [email protected]
10/3 Colombia Natural Pro Qualifier Ibon Palacio [email protected]
10/3 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
10/3 Mexico Regional Marko Portillo [email protected]
10/3 Philippines Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
10/3 Portugal Regional Sandra Ferreira [email protected]
10/3-4 United Kingdom Amateur Olympia 2 Bros Pros [email protected]
10/3-4 Georgia Pro Qualifier Ben Samimi [email protected]
10/4 Netherlands Regional Liona Bergmann [email protected]
10/4 Romania Regional Wings of Strength [email protected]
10/4 Germany Regional Eric Bernier  [email protected]
10/10-11 China Regional Wei Xu [email protected]
10/10 South Korea Regional Steve Kim [email protected]
10/11 USA Pro Qualifier Robin Chang [email protected]
10/11 Switzerland Regional Kathi Fleig  [email protected]
10/17 Germany Regional Bernie Schubert [email protected]
10/17 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
10/17 Mexico Pro Qualifier M&M Promotions [email protected]
10/17 Canada National Pro Qualifier Ron Hache [email protected]
10/17-18 Hungary Pro Qualifier Ildiko Buranits [email protected]
10/23-25 China Amateur Olympia Wei Xu [email protected]
10/23-25 Brazil Amateur Olympia Anderson Gomes Marinho [email protected]
10/24 Serbia Regional  Aleksandra Rapajic [email protected]
10/24 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
10/25 Germany Pro Qualifier Dennis James [email protected]
10/31 South Africa Pro Qualifier Champagne Productions [email protected]
10/31 Spain Regional Emilio Martinez [email protected]
11/1 Spain Pro Qualifier Emilio Martinez [email protected]
11/6-8 India Amateur Olympia Sheru Angrish [email protected]
11/7 Costa Rica Pro Qualifier Maggie + Neil Hill [email protected]
11/7 Singapore Regional Steve Kim [email protected]
11/7 Netherlands Pro Qualifier Liona Bergmann [email protected]
11/14 Paraguay Regional Carlos Ayala [email protected]
11/14-15 Japan Amateur Olympia Takayuki Shoji [email protected]
11/14-15 Romania Pro Qualifier Tim Gardner [email protected]
11/21 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
11/21-22 San Marino Pro Qualifier Gian Enrico Pica [email protected]
11/27 Iceland Regional Konrad Gislason [email protected]
11/28 Iceland Pro Qualifier Konrad Gislason [email protected]
11/28 Russia Pro Qualifier Chris Minnes [email protected]
12/5 Austria Pro Qualifier Tamer El-Guindy [email protected]
12/5 Japan Regional Takayuki Shoji [email protected]
12/5 Bermuda Pro Qualifier Serge Saric [email protected]
12/5 South Africa Regional Champagne Productions [email protected]
12/4-6 Argentina Regional Fernando Loreiro [email protected]
12/12-13 Colombia Regional Ibon Palacio [email protected]
12/20 Taiwan Pro Qualifier John Chen [email protected]

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz