40 Dakikada Yağları Yak. Bu antrenmanda hızlı bir tempo izleyeceksiniz. 40 dakikalık kalori yakma seansları, vücudunuzdaki fazla yağları yakmanıza ve kaslarınızın gelişimine olumlu yönde etki edecektir ve daha parçalı bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Tabi unutmamanız gereken ise; Beslenmeye gereken önemi vermek olacaktır.

Bu antrenman programı 12 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 4 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz maksimum 40 dakika olmalıdır. Yeni başlayan biriyseniz bu programı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

40 dakikalık antrenman 4 bloktan oluşmaktadır.

Blok 1:

8 dakikalık bir çalışma olacaktır. Bu blokta kaslarınızı zorlayıp, kalp atışınızı hızlandıracak ve kalori yakacaksınız. Bu bloktan sonra 2 dakika dinlenme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Blok 2:

8 dakikadan oluşmaktadır. Dumbbell, kardiyo veya vücut ağırlığı ile tasarlanmış bir bölümdür. Bu blokta HIIT kardiyo ile yoğun tempoda yağ yakacaksınız ve alt ve üst vücudunuza meydan okuyarak direnç egzersizleri ile birleştiriyor olacaksınız. Sonrasında 2 dakika dinlenmeyi unutmayın.

 

Blok 3:

8 dakikadan oluşmaktadır. Daha yolun yarısında olduğunuzu unutmayın. Bu blokta da kendinize meydan okumaya devam ediyor olacaksınız. 2 dakika dinlenme yaptıktan sonra 4. blok için koşu bandına gidin.

 

Blok 4:

8 dakikadan oluşmaktadır. Dumbbell, kardiyo veya vücut ağırlığı ile tasarlanmış bir bölümdür. Bu blokta daha fazla yağ yakmak için kendinize meydan okumaya devam ediyor olacaksınız. 4. bloktan sonra, hafif bir tempoda 2 dakika yürüyüş yapmayı unutmayın.

Örnek antrenman 1;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıAntrenman
ÇarşambaDinlenme
PerşembeAntrenman
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarDinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Örnek antrenman 2;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıDinlenme
ÇarşambaAntrenman
PerşembeDinlenme
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarAntrenman

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz