6 Haftalık Hercules Antrenmanı

6 haftalık Hercules antrenmanı. Savaşa girmeye hazırım diyorsan bu antrenman programı tam sana göre! Daha güçlü ve daha fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız bu programı denemelisiniz.

Bu antrenman programı 6 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 3 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 60-75 dakikayı geçmemelidir. Antrenmanın temel amacı da kas inşa etmektir. Full body şeklinde uygulanan bir antrenmandır. Yeni başlayan biriyseniz bu programı rahatlıkla uygulayabilir ve kendi sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Bu program 2 farklı aşamadan oluşmaktadır. 1-3 hafta ile 4-6 haftalarda yapacağınız programlar farklı olacaktır. Birinci aşamada, kendinizi zorlayacak, daha ağır kaldıracak ve sınırlarınızı zorlayacaksınız. İkinci aşamaya gelindiğinde ise, daha fazla tekrarlı bir çalışma sizi bekliyor olacak.

Haftanın 3 günü 1’er gün ara vererek yapmaya özen gösterin. Üst üste antrenman yapmak, sonraki günkü antrenmanınızın verimini azaltabilir.

Programı uygularken fazla ağır kaldırmak yerine, hareketi düzgün formda kaldırarak yani daha hafif bir kilo ile nizami bir şekilde yapmaya özen gösterin. Çok ağır kilolar ile çalışıp egoları şişirmeye değil adaleleri şişirmeye ihtiyacımız var bunu unutmayın. 🙂

Örnek antrenman;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Dinlenme
Çarşamba Antrenman
Perşembe Dinlenme
Cuma  Antrenman
Cumartesi Dinlenme
Pazar Dinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz