6 Haftalık Yağ Yakımı. Gücünüzü korumak ve aynı zamanda uyguluyor olduğunuz doyurucu diyete devam etmek istiyorsanız, ancak istenmeyen yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu programı denemenizde fayda var. İşin sırrı ise kasları korumaktır. Asıl yapmamız gereken kardiyovasküler ve direnç egzersizlerini birleştirerek yavaş yavaş yağ yakmak olmalıdır. Bu sayede uzun süren açlıktan kurtulmanıza ve sahip olduğunuz kaslarınızı korumanızı da sağlayacaktır.

Bu programı haftada 2-4 gün uygulayabilirsiniz.

6 Haftalık Yağ Yakımı programında 2 antrenman günü tamamlandıktan sonra 1 gün ara verip ardından tekrar devam edilmelidir. Hareketleri aralıksız olarak yapmaya çalışın. Başlarda zorlanıyor iseniz her hareket arası 30-60 saniye kadar dinlenip diğerine geçin.

Alıştığınız zaman ise hareketler arasında dinlenme yapmadan devam etmeniz gerekmektedir. İlk seti bitirdiğinizde 2 ile 4 dakika kadar dinlenip tekrar bir set daha yapmanız gerekmektedir. Dinlenmenizi düşük tempolu yürüyüş ile de yapabilirsiniz. 2 defa yaptıktan sonra 15-20 dakika düşük tempoda yürüyüş yaparak programı tamamlayın.

Örnek antrenman 1;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıAntrenman
ÇarşambaDinlenme
PerşembeAntrenman
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarDinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Örnek antrenman 2;

GünProgram
PazartesiAntrenman
SalıDinlenme
ÇarşambaAntrenman
PerşembeDinlenme
Cuma Antrenman
CumartesiDinlenme
PazarAntrenman

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz