Adam Wright Rahat Bir Şekilde 350 kg Squat Yaptı. Avustralyalı powerlifter Adam Wright, bölgesel liglerde kendisine yeni bir isim yaptı. Daha da ileri gitmek istedi ve spor salonunda yaptığı antrenmanın bir kısmını paylaştı.

30 yaşında olan Adam, uluslararası alanda çok bilinen bir powerlifter değil. Ancak Avustralya’da, sadece powerlifter olarak değil aynı zamanda antrenör olarak yaptığı çalışmalarda da birçok kişinin saygısını kazanmayı başarmıştır. Spor salonunda onlara bu yolda yürümelerine yardım ediyor ve potansiyellerini ortaya çıkartmalarına yardımcı oluyor.

Adam Wright kısa bir süre önce Instagram hesabından 350 kg squat yaptığı bir videoyu paylaştı. Videoda, ısınma olarak 330 kg ardından da 350 kg girdiğini belirtti.

Adam Wright Rahat Bir Şekilde 350 kg Squat Yaptı

Bu kaldırış, 110 kg kategorisinde yarışan biri için oldukça iyi bir kaldırış anlamına gelmektedir. Adam bir sonraki yarışmasından önce, son birkaç aydır kendisini geliştirmek için ne kadar sıkı antrenman yaptığını gösteriyor.

350 kg squat yapmadan önce, 320 kilo ile 3 tekrar yaptığı bir video yayınladı ve bu videoda ne kadar temiz kaldırış yaptığını görebilirsiniz.

View this post on Instagram

First squat sesh in the wraps since March, back when the world was somewhat normal… . 320kg x 3 . The goal today was to build up in 3 reps to something decent but still comfortable. Before this was 310 x 3. . After this 3×3 paused high bar at 200kg. Why do I do this? To ensure I am still strengthening full range of motion whilst I train my wrapped squats. . On everyone of my posts from here on I will try and educate my followers on why I do certain aspects of my training / coaching. . Have you hit a plateau with tour training? Join my team of athletes which I coach and get stronger every week like they are. Find out more information by sending me a DM or go to www.brisbanestrengthcoach.com . ^ link in bio . . .

A post shared by Adam Wright – Powerlifter (@brisbanestrengthcoach_) on

Powerlifter olarak yarıştığı altıncı yılında, Adam için işler sonunda yolunda gitmeye başlamış gibi görünüyor. Son antrenman videolarında sürekli kendini geliştirdiğini gösteriyor ve rekabet edeceği gün çok ciddi olacağını bizlere gösteriyor.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz