Gülümseyişi, dik duruşu ve kibarlığıyla her yerde dikkatleri üstlerine toplamayı başaran alfa kadını özelliklerini senin için derledik. Keyifli Okumalar!

Kendine olan güveni sonsuzdur

Alfa kadını

Bir alfa kadınında fark edilen ilk özellik, şüphesiz kendine olan özgüvenidir. Çoğu kadın alfa kadını olmak ister ancak bir alfanın cesareti ve güçlü duruşu hemcinslerini kendine hayran bırakır.

Alfa kadını doğallığı ile harikalar yaratır

Alfa kadını

Doğallığıyla baş döndüren alfa kadınlarının dünyasında yapmacıklığa yer bulamazsınız. Dobradırlar. Kırılacağınızı bilse de doğruları söylemekten vazgeçmez.

Kendini geliştirmeyi severler. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazırdırlar

Alfa kadını

Diğer kadınlardan oldukça farklıdır bir alfa. Kendini geliştirmeyi ve okumayı sever. Öğrenmek ve araştırmak ruhunda vardır. Onunlayken hiç sıkılmazsınız.

İnsanlarla sıkı ve etkili iletişim kurabilirler

Alfa kadını

İletişim yönleri oldukça kuvvetlidir. Karşısındaki kişiyi dinlerler ve fikirlerine önem verirler.

Ne istediğini bilen biriyle karşı karşıyasınız. Attığı adımlardan emindirler ve güven verirler

Alfa kadını

Onunla konuşurken şüphe içerisinde olmazsınız. Aksine diğer kadınlarda olmayan bir şey vardır; bir alfa kadını gerçekleri olduğu gibi söylediğinden güven kazanmasını iyi bilir.

Yaptığı iyilikleri karşılık beklemeden yapar ve onu bu huyu yüceltir

Alfa Kadını Özellikleri - giphy

Egoist değillerdir ve övünmeyi sevmezler. Yaptıkları iyilikleri içten gelen bir duygudaşlıkla ve samimiyetle yaparlar.

Dünyayı yakabilecek potansiyele sahiptirler

Alfa kadını

Kötülükler ve çevresinde yaşadığı olumsuz olaylar bir alfa kadınının enerjisini hiçbir zaman düşüremez. Çünkü bir alfa, yenilgilerden ve olumsuzluklardan ders çıkarmasını iyi bilir.

Hisleri oldukça kuvvetli olan alfa kadınları sezgileriyle de hareket edebilir. Attığı adımların farkındadır ve geleceği çok iyi sezerler

Alfa kadını

Kendisi için yıkıcı olan durumları hisleriyle önceden farkına varır ve nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Samimiyetsiz tavırlardan ve güvensiz ilişkilerden oldukça uzaktır. Bu hem iş, hem arkadaşlık hem de romantik ilişkileri için geçerli bir kuraldır.

Bir ilişkiyi nasıl yürütmesi gerektiğini çok iyi bilirler

Alfa kadını

Onunla uyum içinde bir ilişki sürdürürsünüz. Gösterişten ve sıradanlıktan oldukça uzak olan bu ilişkide sizi değiştirmeye çalışmazlar. Aksine olduğunuz gibi davranır ve sizi tamamlarlar.

Hayatta ve ilişkisinde ne istediğini bilir ve kendisini hedefleri ve hayalleri için adar

Alfa kadını

Boş işler ve ona fayda getirmeyecek arkadaşlarla takılmaz. Zamanını kafelerde değil, evinde bilgisayar başında ya da sevdiği bir işi yapıyorken geçirirler.

Geçmişten ders çıkarır bir alfa. Yaşanmış olayların iç yüzünü görür ve aynı hataları tekrarlamadan önüne bakar

Alfa kadını

Onu çekemeyen ve kıskanan insanlara karşı kulaklarını tıkar. Belirsizlikten ve net olmayan durumlardan nefret eder. Yaparım demez, en iyisini yapar ve bunu ortaya koymaktan çekinmez.

İş ve arkadaşlık işlerinde lider rolünü iyi üstlenir

Alfa Kadını Özellikleri - giphy

Sorumluluklarını bilir ve olayları rahatlıkla koordine edebilir. Etrafındaki insanların onun kendisine güvendiği gibi güvenmesini sağlar.

Tutkuyu onunla öğrenirsiniz

Alfa kadını

Bir alfa kadını sözde tutkuluyum demez. Zaten hiçbir zaman ben tutkuluyum demez, bunu hissettirir. Aşkta, hayatta, her zaman ve her yerde onun tutkuları sizi yakacak buna hazır olun.

Bilmiyorsa araştırır ve öğrenir. Nerede susması gerektiğini bilir ve bir karar vermeden önce sonuçların ne olacağını da hesaba katar

Alfa kadını

Bilmediği bir konu hakkında yorum yapmaktan ziyade, susmayı tercih eder. Konuşmak için konuşmaz, söylediklerini yapar, hatta en iyisini yapar!

Son olarak; bir alfa kadınını tamamlayacak olan, alfa erkeğinden başkası değildir.

Alfa kadını

Diğer kadınlardan oldukça farklı olan bir alfa kadınını ancak zekasıyla ve kararlarıyla etkileyebilir bir erkek. Eğer iki alfa bir araya gelmişse standart ilişki kodlarının çok çok üzerinde bir alfa uyumu onları bekliyor demektir.

Aşk, tutku, güven, sadakat ve huzurun çok yoğun yaşandığı bu ilişki oldukça özeldir ve bir alfa kadınının diğer kadınlardan neden farklı olduğunu, onu sevmeye başladıkça farkedersiniz. Eğer bir alfa kadınıyla birlikteyseniz, size değer verdiğini ve yanınızda olduğunu her daim hissedersiniz.

Ayrıca bu yazımıza da göz atmayı unutma!

Alfa Erkek Nedir

Alfa kadını

vgr

Önceki İçerikAlfa Erkek Nedir
Sonraki İçerikProbiyotik Her Şeye İyi Gelir Mi?
katie
Merhaba😊! Sağlık sektöründe çalışıyorum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda, sizlere aktif olarak bilgi paylaşımı sunmak için buradayım. “Dünya; hayal kurma ve hayallerini yaşamak için risk alma cesaretine sahip insanların elindedir.” diyor Paulo Coelho. Kendimi bu alanda geliştirmeye yönelttikten sonra farkettiğim bir şey var ki, o da insan en çok yazarken öğreniyormuş.. Kendimi ifade ederek insanlara faydalanabilecekleri bir şeyler sunmanın yazmaktan öte olduğunu, yazacağım konuyu araştırırken bana kattığı bilgiler sayesinde öğrendim. Son olarak; sevdiğiniz işi yapın! Bunu yapmaya başladığınızda, aslında kendinizi de seviyormuşsunuz. Romalı Şair Horace'nin ünlü bir sözüyle cümlemi bitirmek istiyorum.."Başlamaya cesaret edin! Istediği şekilde yaşamayı sürekli erteleyen kişi, nehri geçmek için nehrin kurumasını bekleyen adama benzer.👑💪

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz