Antoine Vaillant Arnold South America İçin Hazır. Antoine Vaillant, 2020 Arnold Classic South America öncesinde diyeti üstünde çalışıyor. Yarışmadan 16 hafta önce formunu hayranları ile paylaşıyor ve mükemmel görünüyor.

Antoine Kanadalı profesyonel vücut geliştirici ve fitness modeldir. Ayrıca, kendi YouTube kanalından da eğitici içerikler paylaşmaktadır. Şu zamana dek kariyerinde oldukça iyi performanslar sergiledi. Birden çok ulusal şampiyona kazandı ve 2018 yılında Toronto Pro‘da 4. sırada yer aldı.

Antoine 2019 yılında biceps sakatlığı geçirdi ve bir süre fazlasıyla zorlandı. Sakatlık boyunca rekabet demedi ve biraz kilo aldı. 2020 Arnold South America’da sahne almak ve kaldığı yerden devam edebilmek için sıkı bir diyet yapmak zorunda olduğunu biliyordu ve zaman kaybetmeden diyete başladı.

Diyetinden iki hafta sonra Instagram hesabından bir gönderi paylaştı. Kendisinin de söylediği gibi, yapılacak daha çok şey olmasına rağmen, formu şu an için oldukça iyi görünüyor. Ayrıca, kendisi için “düz ama hala şişman” yorumunu yaptı.

View this post on Instagram

2 weeks of diet done. 306.4 lbs this morning empty stomach, 16 weeks out @arnoldsouthamerica , started diet at 326 lbs morning weight. Another 4-5 weeks of dieting and I should be pass that "flat but still fat" stage. And by fat I mean in pro bodybuilding standart of course lol! The only thing im annoyed with right now is bloating in lower abdomen, might still be inflammation from all the off season food 2 weeks ago, might be visceral fat, but Im working hard so it should go away with the depletion and waist reduction training I exponentially start doing in prep. OBSESSION? PASSION? Or BOTH? 🧐🤔 . Coached by @dorian_hamilton , @team.h.d , for online coaching go on www.teamhdtraining.com

A post shared by IFBB PRO Antoine Vaillant (@antoinev87) on

Antoine parçalanmış gibi görünüyor. İlerleyişini izlemek ve daha parçalı vücudunu görmek birçok kişi için ilginç olacak. Yukarıda paylaşmış olduğu resimlere bakacak olursanız, 2020 Arnold Classic South America’da dikkate alınması gereken biri olduğunu rahatlıkla anlarsınız.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz