Antoine Vaillant Mükemmel Görünüyor

Antoine Vaillant Mükemmel Görünüyor. Antoine Vaillant son birkaç aydır çok zayıfladı. Şimdi ise paramparça vücudunu hayranları ile paylaştı.

Antoine biceps sakatlığı geçirdikten sonra, 2019’un büyük bir bölümünde kenarda oturmak zorunda kalmıştı. 2018 yılında Toronto Pro‘da dördüncü sırada yer almıştı ve tekrardan o formuna kavuşmak için sıkı çalışmaya başladı. Sakatlıktan sonra eskisine göre çok daha zayıflamıştı ve dönüş yaptığında iyi bir izlenim bırakmak istiyordu.

Görünüşe göre, bu durum Antoine için pek zorlayıcı olmadı. Yakın zamanda Instagram hesabından hayranlarıyla fiziğinin son halini paylaştı. Paylaşımında koçu Dorian Hamilton’a da övgülerini sundu.

Antoine Vaillant Mükemmel Görünüyor

View this post on Instagram

Pics taken yesterday from the check in video for my coach @dorian_hamilton … was 261 lbs that morning. Carbed up yesterday, woke up 265.8 lbs today. Another high day today minus the @fiveguys burgers and fries. I am typing this as I try to wake up to take another check in video… anybody who is trained by @dorian_hamilton knows we are lucky to have him as a coach. Some bodybuilders he is coaching also right now : @keone_prodigy @quintbeastwood @regangrimes @carlos_thomasjr_ @oliverforslin @simonducharme_ifbbpro @sdidoshak @officialrealt_ifbbpro just to name a few. . . I have probably one of the best set up an IFBB pro could have. The best coach IMO able to see me in person everyday, the best, highest quality and most transparent supplement company (@hd.muscle ) , @puremuscleandfitness which the best bodybuilding gym (soon We will be able to say in the world stay tuned), meal prep service @boss.meals , great and loyal companies like @ironbullstrength and @ryderwear who have been supporting me through the thick and thin for years, family and friends who support & accept me and what I do (you know who you are), @dr.akhan keeping me healthy and I am living in Canada, the best country to be living in and doing all this…. so can't complain! Lol! … + my job and my day is spent bodybuilding… good life that I chose right?! Lol . . . . . @ryderwear 🔴⚫️CAMO D-maks ⚫️🔴 – 10% off code AV10 on www.ryderwear.com – check out my story to know how to participate in the contest #ryderwear is having for their 10th anniversary!

A post shared by IFBB PRO Antoine Vaillant (@antoinev87) on

Antoine Vaillant için işler yolunda gidiyor gibi görünüyor. Tekrar bu forma kavuşmak için çok sıkı antrenmanlar yaptı. Azminden de anlaşılacağı üzere, podyuma döndüğünde şampiyonluk için yarıştığını göreceğiz.

FitxHot

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz