Arnold Classic Ohio ve Australia Etkinlik Takvimi. Arnold Classic Ohio’da bu hafta neler olacağına dair ayrıtılar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bunun dışında, Arnold Australia etkinliği hakkında da ayrıntılar çıkmaya başladı.

Arnold Classic ve Arnold Sports Festival’in hayranları bu hafta sonu Columbus, Ohio’da düzenlenecek etkinliğe katılmayı bekliyorlardı. Ancak bu heyecanlı bekleyiş, koronavirüs nedeni ile seyircilerin etkinliğe katılamayacağı yönünde yapılan bir duyuru ile sona erdi.

Fuar iptal edildi ve seyirciler hafta sonu boyunca düzenlenecek yarışmalara da katılamayacak. Ayrıca, dünya genelinde etkilenen bölgelerden gelen 20 sporcu da yarışamayacak.

Hafta sonundaki etkinler hakkında bazı bilgiler verildi. Mike Davies’ten yapılan bir açıklamaya göre, Arnold Classic amatör şovunun bu sabah devam etmesi bekleniyor. Yine de iptal edilme şansı var.

Arnold Classic Ohio ve Australia Etkinlik Takvimi

Arnold Classic Ohio ve Australia Etkinlik Takvimi

Profesyonel yarışmaların ise aynı şekilde devam ettiği görünüyor. IFBB Pro League başkanı Jim Manion’ın yaptığı açıklamaya göre, diğer tüm vücut geliştirme etkinliklerinin devam etmesi bekleniyor. Hafta sonu seyircilere izin verilen tek etkinlik Cumartesi günü gerçekleşecek olan Arnold Classic finalleridir.

Şu an itibariyle, diğer Arnold Classic etkinliklerinin koronavirüs ile ilgili aynı endişelerden etkilenmeyeceği görülüyor. Arnold Classic Australia’nın planlandığı gibi ilerlediği doğrulandı. Tony Doherty bunu Instagram hesabından duyurdu.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz