Arnold Schwarzenegger 1 Milyon Dolar Bağışladı. Arnold Schwarzenegger, yaşanılan küresel sağlık krizi sırasında elinden geleni yapıyor. Ancak, yakın zamanda işleri farklı bir seviyeye taşıdı.

Arnold başta hayal kırıklığına uğramıştı ve durumun ciddiyetinden şüphelenmişti. ABD’de etkilenen ilk etkinlik Arnold Sports Festival olmuştu ve bu durum anlaşılabilirdi. Ancak durum daha da ciddi bir hale geldikçe, olaylara karşı bakışını değiştirdi.

Arnold şimdi bu kriz sırasında insanları güvende tutmak için yardımcı olmaya çalışıyor. Sağlık çalışanlarının da söylediği gibi, insanlara evde kalmaları için gerekli uyarıları yapıyor. Bunun dışında, evde antrenman yapmak isteyen kişiler için eski antrenman programını da ücretsiz bir şekilde paylaştı.

Arnold, yardım kuruluşuna 1 milyon dolar bağışladığını açıkladığı zaman işler farklı bir boyuta çıktı. Instagram gönderisinde de açıkladığı gibi, bu önemli süreçte hastane çalışanlarına yardımcı olabilmek için Frontline Defenders Fund’a bağış yaptı.

Kanepede oturmaya ve olayların ne kadar kötü olduğu yönünde şikayet etmeye hiçbir zaman inanmadım. Her zaman işleri daha iyi hale getirmek için üzerimize düşeni yapmamız gerektiğine inandım. 

 

Bu, gerçek kahramanlarımızı hastanelerimizin ön saflarında korumanın basit bir yoludur ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. 1 milyon dolar bağışladım ve umarım bu kahramanları sizler de desteklersiniz.

Arnold Schwarzenegger 1 Milyon Dolar Bağışladı

GoFundMe bağışının nedeni, salgın sırasında bu tıp uzmanları için koruyucu ekipman sağlanmasına yardımcı olmaktır. Şu anda buna her ülkede bulunan sağlık çalışanlarının ihtiyacı var ve umarız imkanı olanlar Arnold gibi bulunduğu ülkede sağlık çalışanlarına yardımcı olurlar.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz