Arnold Schwarzenegger ‘The Austrian Oak’

63

Arnold Schwarzenegger ‘The Austrian Oak’ - Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

KATILIMLAR

YIL KATILIM DERECE
1963 Steirer Hof Competition in Graz, Austria 2
1965 Junior Mr. Europe 1
1966 Best-Built Athlete of Europe 1
1966 Mr. Europe 1
1966 Mr. Universe 1
1967 Mr. Universe 1
1968 Mr. International 1
1968 Mr. Universe 1
1968 Mr. Universe Tall class, 1
1969 Mr. Universe 1
1969 Mr. Olympia 2
1969 Mr. Universe 1
1969 Mr. Europe 1
1970 Mr. Universe 1
1970 AAU Pro Mr. World 1
1970 Mr. Olympia 1
1971 Mr. Olympia 1
1972 Mr. Olympia 1
1973 Mr. Olympia 1
1974 Mr. Olympia 1
1975 Mr. Olympia 1
1980 Mr. Olympia 1

OYNADIĞI FİLMLER

  • Hercules in New York 1969 Hercules
  • The Long Goodbye 1973 Hood in Augustine’s office
  • Happy Anniversary and Goodbye 1974 Rico
  • Stay Hungry 1976 Joe Santo
  • Pumping Iron 1977 Himself
  • The Villain 1979 Handsome Stranger
  • Scavenger Hunt 1979 Lars
  • The Comeback 1980 Himself
  • Conan the Barbarian 1982 Conan
  • Conan the Destroyer 1984 Conan
  • The Terminator 1984 The Terminator
  • Red Sonja 1985 Kalidor
  • Commando 1985 Colonel John Matrix
  • Raw Deal 1986 Mark Kaminsky, aka Joseph P. Brenner
  • Predator 1987 Major Alan “Dutch” Schaefer
  • The Running Man 1987 Ben Richards
  • Red Heat 1988 Captain Ivan Danko
  • Twins 1988 Julius Benedict
  • Total Recall 1990 Douglas Quaid / Hauser
  • Kindergarten Cop 1990 Detective John Kimble
  • Terminator 2: Judgment Day 1991 The Terminator
  • Last Action Hero 1993 Jack Slater / Himself
  • Dave 1993 Himself
  • True Lies 1994 Harry Tasker
  • Junior 1994 Dr. Alex Hesse
  • Terminator 2: 3-D Battle Across Time 1996 The Terminator
  • Eraser 1996 U.S. Marshal John Kruger
  • Jingle All the Way 1996 Howard Langston
  • Batman & Robin 1997 Dr. Victor Fries / Mr. Freeze
  • End of Days 1999 Jericho Cane
  • The 6th Day 2000 Adam Gibson / Adam Gibson Clone
  • Dr. Dolittle 2 2001 White Wolf
  • Collateral Damage 2002 Gordy Brewer
  • Terminator 3: Rise of the Machines 2003 The Terminator
  • The Rundown 2003 Bar Patron
  • Around the World in 80 Days 2004 Prince Hapi
  • The Kid & I 2005 Arnold
  • Terminator Salvation 2009 The Terminator
  • The Expendables 2010 Trench Mauser
  • The Expendables 2 2012
  • The Last Stand 2013 Sheriff Ray Owens
  • Escape Plan 2013 Emil Rottmayer / Victor Mannheim
  • Sabotage 2014 John ‘Breacher’ Wharton
  • The Expendables 3 2014 Trench Mauser
  • Maggie 2015 Wade Vogel
  • Terminator Genisys 2015 Terminator/Pops/Guardian
  • 478 2016 Victor
  • Why We’re Killing Gunther TBA Gunther

Atletlere Git   Yarışmalara Geri Dön

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz