Arnold Sports Festival 2020'de Tüm Sporcular Taranacak, FIBO 2020 Ertelendi

Arnold Sports Festival 2020’de Tüm Sporcular Taranacak, FIBO 2020 Ertelendi. Koronavirüs hızlı bir şekilde yayıldığı ve ölümlere neden olduğu için insanların korkmasına neden oluyor. Geçtiğimiz günlerde birçok etkinlik iptal edilmiş veya ertelenmişti.

ABD’de bildirilen birkaç vaka ile uluslararası alanda 57 yerde tespit edilmiştir. Büyük bir etkinlik olan Arnold Sports Festival bu durumu hafife almıyor ve raporlara göre, Mount Carmel Health’ten bir sağlık ekibi 22.000 sporcuyu yaklaşan Arnold Classic’te taramak için hazır bulunacak.

Arnold Sports Festival 2020’de Tüm Sporcular Taranacak

 

Arnold Classic etkinliği 5-8 Mart tarihlerinde Ohio, Columbus’ta gerçekleştirilecek ve 200 binden fazla insanın orada olması bekleniyor. Etkinlik organizatörleri, katılımcılara kolayca erişebilecekleri el dezenfektanları stokladıklarını söyledi.

Bu gelişmekte olan bir hikaye. Katılım üzerindeki potansiyel etki hakkında tartışma yaptık. Bu noktada büyük bir endişe yok ama etkinliğimiz bir hafta uzakta, bu yüzden olayların nasıl geliştiğini göreceğiz.

John Glenn International Airport önemli bir artış bekliyor ve uzun bekleme süreleri olacağı için etkinliğe erkenden ulaşmanızı tavsiye ediyor. John Glenn virüs taraması yapmıyor olsa da, havaalanları konusunda yüksek alarm alacaklar. Hafta sonu için küçük bir kaos bekliyorlar.

LaLonde;

Açıkçası turizm üzerinde büyük bir etkisi var. Otellere, restoranlara ve tüm alışveriş bölgelerine para getiriyor.

NBC4 raporu:

Ayrıca popüler vücut geliştirme ve fitness fuarı olan FIBO’nun yılın ikinci yarısına kadar ertelendiğini öğrendik. Her sene 130’dan fazla ülkeden yaklaşık olarak 145.000 ziyaretçi bu etkinliğe katılıyor.

FIBO global fitness etkinlikleri portföy direktörü Frank Silke, son yaptığı basın açıklamasında bu durumun hayal kırıklığına uğratmasına rağmen ne kadar ciddiye aldıklarını açıkladı.

Bu hafife aldığımız bir karar değil. Müşterilerimiz, ortaklarımız ve FIBO ekibi bu etkinlik için inanılmaz sıkı çalıştı. Ertelemek hayal kırıklığı yaratırken, dahil olan herkesin sağlığına ve güvenliğine öncelik vermemiz önemlidir. Hedefimiz, FIBO’ya katılan herkes için en iyi müşteri deneyimini sağlamaktır.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz