Arnold Sports Festival Seyircilere Yasaklandı. Devlet yetkilileri, konukların Arnold Sports Festival’i izlemelerine sadece Cuma ve Cumartesi olacak şekilde izin verdi.

Arnold Sports Festival’de ciddi değişiklikler yapılacağına dair haberler ortaya çıktığında hayranlar şoktaydı. Şimdi ise, hayranların katılabileceği ekstra bir gün daha olacağı ortaya çıktı.

Koronavirüs salgını nedeniyle, sağlık ve güvenlik konularında ciddi endişeler vardır. Bu olay nedeniyle şehir yetkilileri, hayranların Arnold Sports Festival’e katılmaması yönünde bir karar vermişti. Ayrıca, Columbus’ta düzenlenen diğer etkinliklerin dışında düzenlenmesi beklenen Expo da tamamen iptal edildi. Tüm bunların sonucunda, virüsten etkilenen bölgelerden gelen sporcular yarışamayacak, geri kalan sporcular yarışmaya katılacaklardı.

İlk raporlara göre, Arnold Sports Festival’e katılacak kişilerin sadece Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Arnold Classic’in finallerini izleyebileceği yönündeydi. Son zamanlarda devlet yetkililerinin verdiği kararlar sonucunda, verilmiş kararlarda değişiklik yapılması kabul edildi. Yakın tarihli bir açıklamaya göre, hayranlar Cuma ve Cumartesi günü etkinliği izleyebilecekler.

Ohio eyaleti, seyircilerin yalnızca Cuma ve Cumartesi akşamları IFBB final etkinliklerine katılmalarına izin verileceğini belirten bir duyuru yayınladı.

 

Etkinliğe katılanlar bu hafta sonu boyunca yapılacak diğer etkinliklere katılamayacaklar. Daha fazla güncellemeyi olabildiğince sık ve zamanında yayınlama devam edeceğiz.

Arnold Sports Festival Seyircilere Yasaklandı

Bu durum, bilet satın alan ve Arnold Sports Festival’e katılmaya hazırlanan kişiler için can sıkıcıdır. Ancak, başta verilen kararlarda değişiklik yapıldı ve bu da iyi bir gelişme. Verilen bu kararlar, insanları güvende tutmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını göstermektedir.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz