Arnold Sports Festival Seyircisiz Düzenlenecek. Arnold Sports Festival’in bu hafta sonu Columbus, Ohio’da düzenlenmesi bekleniyordu. Ancak, Expo resmi olarak iptal edildi.

Arnold Sports Festival, güç sporlarındaki en büyük etkinliklerden biridir. Bu yılın en büyük yıllardan biri olması bekleniyordu. Üst düzey vücut geliştiricilerin, powerlifterların ve güç sporcularının burada yarışması bekleniyordu. Ancak, Arnold Sports Festival’in bazı bölümleri iptal edilmiş gibi görünüyor.

Raporlara göre, ortalıkta dolaşan bir dilekçenin olduğu ve tüm etkinliğin iptal edilmesi istendiği belirtildi. Şehir yetkilileri ve etkinlikten sorumlu yetkililer, etkinliğinin bir kısmının seyirciler olmadan devam etmesine karar verdiler.

Arnold Sports Festival Seyircisiz Düzenlenecek

Athletes will compete at Arnold Sports Festival; No spectators or expo over coronavirus concerns

#BREAKING: Athletic competitions at the Arnold Sports Festival will go on as scheduled but spectators will not be allowed into the event | INFO: http://bit.ly/2x90ZIv

10TV – WBNS paylaştı: 3 Mart 2020 Salı

Açıklandığı gibi, hiçbir izleyici etkinliğe katılmayacak. Sadece yarışmacılar yarışmaya katılacak. Tek istisna, Cumartesi akşamı düzenlenecek olan Arnold Classic finalleri olacak. Yani kısacası, tüm fuar etkinlikleri de iptal edildi.

Bu, hastalık kontrol merkezi ile birlikte alınan bir karardır. Vali Mike DeWine, CDC’den böyle zamanlarda büyük toplantılar yapılması konusunda rehberlik istedi. Ardından, etkinliğe katılacak kişi sayısını sınırlama kararı aldılar. Ayrıca, dünyanın etkilenen bölgelerinden gelen yaklaşık 20 sporcu da rekabet edemeyecek.

Bu yayılan virüs sonrasında verilen doğru bir karardır. Arnold, insanların sağlığının çok daha önemli olduğunu da vurguladı. Gelişmeler için takipte kalın.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz