Big Ramy 2020 Arnold Classic’i Kazanabilir Mi? Big Ramy 2020 Arnold Classic ile rekabete geri dönüyor ve yarışmayı kazanabilmek için de bir şansı var gibi görünüyor.

Big Ramy, Mr. Olympia 2018‘den bu zamana dek yarışmadı. Rehabilitasyon gerektiren bir omuz ameliyatından sonra kenara çekildi. Omuzun düzgün bir şekilde iyileşebilmesi için doğru adımları uygulamak önemlidir. Bu nedenle, kendini zorlamak yerine kenara çekilip iyileşmeye odaklandı.

Big Ramy, 2020 Arnold Classic ile dönüş yaptığını açıkladı ve uzun süren aranın bittiğini söyleyebiliriz. Dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden biri olarak kabul edildiği için bu haber pek çok kişi tarafından heyecanla karşılandı. Hayranları kendisini sahnede göreceği için gerçekten çok heyecanlı ve her zamankinden çok daha iyi görünüyor.

Tüm bu olanlardan sonra herkesin aklında tek bir soru var, Big Ramy 2020 Arnold Classic’i kazanabilir mi? Aslında sahneye çıkana kadar kimse kesin olarak ne olacağını bilmiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, omuz sakatlıklarının iyileşmesi bazen uzun ve zor olabilmektedir. Bu nedenle, rekabete döndüğü zaman nasıl görüneceğini kimse bilmiyor.

Ancak, son paylaşılan YouTube videosunda sağlam bir sırt antrenmanı yapıyor ve kesinlikle devasa görünüyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Big Ramy, spor salonunda kelimenin tam anlamıyla dev gibi görünüyor ve ağırlıklarla nasıl oynadığını bizlere gösteriyor. Ayrıca videoda, omzunun antrenmanlarına engel olmadığını da görebilirsiniz. Bu da, Arnold Classic’i kazanabilmesi için olumlu bir durum.

2020 Arnold Classic, Mart ayında Columbus, Ohio’da gerçekleştirilecek. Big Ramy yarışmayı kazanamasa da, sahneye tekrar dönüyor olması gerçekten heyecan verici. Videoda oldukça büyük görünüyor, aynı şekilde Mart ayında Ohio’da da iddialı bir şekilde sahneye çıkacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz