Big Ramy 2021'e Kadar Rekabet Etmeyecek

Big Ramy 2021’e Kadar Rekabet Etmeyecek. Big Ramy‘den uzun süredir haber alamıyorduk. Mısırlı vücut geliştirici, son birkaç aydır neler olduğunu ve kendisini ne zaman rekabet ederken göreceğimizi açıkladı.

Big Ramy günümüzde dünyanın en yetenekli ve umut veren vücut geliştiricilerinden biridir. Hayranları, sahneye çıktığı zaman en iyi haliyle geleceğini biliyorlar.

Covid-19 ile birlikte dünyada pek çok şey değişti ve Big Ramy’nin rekabet ettiğini gördüğümüzden beri uzun süre geçti. Yakın zamanda hayranlarına karantina sürecinde neler olduğunu YouTube kanalından bir video ile açıkladı. Ayrıca, tekrar ne zaman rekabet edebileceği hakkında da fikir verdi.

Ramy, karantinada Birleşik Arap Emirlikleri’nin çeşitli bölgelerinde zaman geçirdiğini söylüyor. Şu anda bir arkadaşının sahip olduğu bir otelde dinleniyor. Videoda, spor salonu da dahil olmak üzere otelin farklı bölümlerine de gidiyor ve bunu kayıt ediyor. Konuşmasında, antrenman yapmanın ne kadar zor olduğunu da açıkladı.

Karantinadan sonra hiç kimse spor salonunda antrenman yapamaz. Bu ülkedeki kuralları çiğnemektir. Ama bir arkadaşım var, bana biraz ekipman verdi ve evde antrenman yapmaya çalıştım. 

Herkesin bilmek istediği soru ise, Ramy’nin tekrardan ne zaman yarışacağıydı. Orijinal planının Olympia’da yarışmak olduğunu söyledi. Ancak henüz kalifiye olamadığı için, muhtemelen olmayacak ve önümüzdeki yıla kadar bekleyecek.

Ben ve Chad karantinadan sonra konuştuk, formda kalmamız gerektiğini söyledi. Çünkü bir şov için her şeye hazır olmamız gerekiyor. Gelecek için heyecanlı ve ben de öyleyim. Bir sonraki gösteri için gerçekten heyecanlıyım. Mr. Olympia olabilirdi, ama önce kalifiye olmam gerekiyor ve tam olarak hangi şovu yapabileceğimi bilmiyorum. Ama gelecek sene için gerçekten heyecanlıyım. 

Big Ramy 2021’e Kadar Rekabet Etmeyecek

Yaşadığımız şeylerden sonra Big Ramy’nin sağlığının iyi olduğunu gördük. Hayranları bu sene rekabet edemeyeceğini duyduğunda hayal kırıklığına uğramış olsa da önümüzdeki sene için en iyisini yapacağını biliyorlar.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz