Big Ramy Mr Olympia İçin Yarışmaya Hazır

Big Ramy Mr Olympia İçin Yarışmaya Hazır. Big Ramy yakın zamanda, 2021 yılına kadar rekabet etmeyeceğini belirten bir video paylaşmıştı. Ancak şimdi,  Olympia için hala umutlu olduğunu açıkladı.

Big Ramy bu sene rekabet etmeyeceğini söylediği zaman hayranları hayal kırıklığına uğradı. Covid-19 nedeni ile yarışacak bir yarışma bulabileceğinden emin değildi.

Ardından, Aralık ayında Mr Olympia’da yarışmaya hak kazanmak için antrenman yapacağını Instagram hesabından açıkladı. Eğer bir yarışma kazanırsa bu olacak, aksi takdirde önümüzdeki yıla kadar oturacak.

Big Ramy Mr Olympia İçin Yarışmaya Hazır

View this post on Instagram

Guys many people saw my last youtube video on @dragonpharma_llc youtube channel and im thankful for that and the nice comments.. I just wanna clarify something, i said regarding the current corona situation in the world and the closed borders.. I am beggining my preparation from now, to be ready to jump on any show that will be made before the @mrolympiallc _fp to be able to qualify hopefully for this December…This is not in our hand anymore its the first time in history that something like this happen so we got to keep hope positivity and prayers so everything can get back to normal very fast 💪🏻💪🏻🐲🐉 #DragonPharma #WeAreDragonPharma #BigRamy #teambigramy #mrolympia #mrolympia2020 #bodybuilding #fitnesstraining

A post shared by BIG RAMY (@big_ramy) on

Birçok kişi son YouTube videomu @dragonpharma_llc YouTube kanalında gördü, bunun için ve güzel yorumlarınız için minnettarım. Sadece bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum, dünyadaki mevcut korona durumu ve kapalı sınırlar hakkında söyledim. Aralık ayında düzenlenecek olan Olympia etkinliğinden önce, bir yarışma kazanmak için şu andan itibaren hazırlıklara başlıyorum. 

 

Bu artık bizim elimizde değil, tarihte ilk kez böyle bir şey oluyor. Bu nedenle umutlu olmalı ve dua etmeliyiz. Böylece her şey çok hızlı bir şekilde normale dönebilir.

Ramy sahneye çıktığında her zaman rekabetin seviyesini arttırmıştır. 2020 Mr Olympia’da yarışmak için davetiye almanın bir yolunu bulabilirse, etkinlik çok daha rekabetçi olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz