Bradley Martyn Hastanede ve Shaq Fiziğini Gösterdi. Fitness dünyası çok çılgın ve ani haberler ile değişen bir ortamdır. Shaquille O’Neal fiziğini gösterirken diğer yandan Bradley Martyn hastaneye kaldırıldı.

Bradley Martyn yakın zaman YouTube kanalından hastanede olduğunu hayranları ile paylaştığı bir video yayınladı. Videoda neler olduğu anlatmak için elinden geleni yapıyor. Videoya göre, Bradley birkaç haftadır kendisini halsiz ve hasta hissediyor. Sıcak banyo yaptıktan sonra bayılma noktasına geldi ve acil servise gitti. Burada grip olduğu varsayıldı. Ancak, bilinmeyen bir kaynaktan enfeksiyon olduğu gözlemlendi.

Neler olduğunu tam olarak anlamaya başladığı zaman gelişmeleri video ile paylaşacaktır. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Başka bir gelişme NBA efsanesi Shaquille O’Neal’dan geldi. Son zamanlarda antrenman yapıyor ve yaşına göre inanılmaz görünüyor. 47 yaşında ve her zaman olduğu gibi büyük bir adam! Ancak, yaşı ilerledikçe bazı zamanlarda fiziğinin kötüleşmesine izin verdi.

Yine de işleri tersine çevirmeyi başardı. Kısa süre önce YouTube hesabından bir video yayınladı. Videoda, fiziğini gösterdi ve birkaç poz denemesi yaptı. Yaşına bakacak olursanız fiziği gerçekten iyi görünüyor.

Shaq uzun zamandır vücut geliştirme dünyasında aktif biri olarak yer aldı ve bu sporu yakından takip ettiğini vermiş olduğu pozlardan anlayabilirsiniz. Fiziğini tekrardan düzeltmeye başladığını görmek gerçekten de güzel. Aşağıdan paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz