Bradley Martyn ve Vitaly Zdorovetskiy arasında gergin anlar yaşandı. Cumartesi gecesi boks ringinde, Logan Paul vs KSI 2 gerçekleştirildi. Ancak, Bradley Martyn ile Vitaly Zdorovetskiy arasında da gerginlik yaşandı.

Hafta sonu gerçekleştirilen boks maçı YouTube yıldızı olan Logan Paul ve KSI arasında geçti. İkinci defa ringe çıktılar ve bu sefer profesyoneldi. Birçok ünlü isim bu karşılaşmayı izlemek için oradaydı. Bu ünlüler arasında Bradley Martyn ve Vitaly Zdorovetskiy de vardı.

Vitaly KSI ile dövüşmek için oradaydı. Diğer YouTube içerik üreticisi ise, bu maçın galibi ile mücadele etmek istediğini belirtti. Ancak Vitaly’nin fark etmediği şey, ilk önce Bradley ile dövüşmesi gerektiğiydi.

Martyn bu etkinlikte olduğu için oldukça heyecanlıydı, tüm gün kendi kanalı için çekim yaptı. Vitaly’nin KSI’yı kavga etmeye çağırdığını gördü ve Vitaly’ye onunla dövüşmesini söyledi. Bu söylemin ardından Vitaly ellerini Marty’nin boğazına koydu. Marty bu harekete karşılık olarak, Vitaly’ye yumrukları ile karşılık verdi.

Yaşanılan olaydan sonra, Vitaly’nin güvenlik nedeni ile oradan ayrılması isteniyor. Bu olaydan sonra tavrını değiştiriyor ve tüm bunları eğlence olduğunu, Martyn ile arkadaş olduklarını söylüyor. Marty’nin boğazından tuttuğunda sadece arkadaşça bir hareket yapmak istediğini söyledi. Ancak, bunun pek de arkadaşça bir hareket olmadığı ortada.

vgr

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz