Brandon Curry: Phil Unvanım için En Büyük Tehdit. Brandon Curry 2019 Mr. Olympia unvanını kazandığı zaman sahnede Phil Heath veya Shawn Rhoden yoktu.

Bu sene düzenlenecek etkinlikte, bu iki şampiyondan hangisinin unvanı için tehdit oluşturduğunu biliyor. 2019 yılında Olympia unvanını kazandıktan sonra, Phil Heath’in oturmasını fırsat bildi ve kazandı diyen insanlar ortaya çıktı. Bunun dışında Shawn Rhoden, 2018 yılında Olympia unvanını kazandı ve ardından yasal sorunlarla uğraşmak zorunda kaldı ve bunun sonucunda da 2019 yılında Olympia’da yarışamadı.

Yarışamamasının nedeni ise, American Media LLC tarafından yarışmaya uygunluğu iptal edildi. Bu nedenle, Curry’nin bu iki sporcu ile karşılaşırsa tekrardan şampiyon olup olamayacağı hakkında bazı sorular vardı.

Brandon tüm bu eleştirilerin ve bir gün Phil Heath veya Shawn Rhoden ile karşı karşıya gelmesi gerektiğinin farkındadır. Shawn Ray ve Bob Chicherillo kendisine en büyük tehdidin kim olduğunu sorduğunda ise cevap gayet açıktı.

Shawn veya Phil sahneye geri dönerse, kesinlikle Phil büyük başarılarsa sahip olmuştur. Yani en büyük tehdit o olmalı. Eğer geri gelirse, bu onu harekete geçiren ateş olurdu. Bu nedenle muhtemelen en büyük tehdit olurdu. 

 

Ama biliyorsunuz Shawn Rhoden’i sayamayız. Suçsuz olduğunu kanıtlamaya ihtiyacı var, çok şey yaşadı ve kanıtlayacak çok şeyi var. Her iki adam da kesinlikle tehlikeli olurdu. Dexter emekli oluyor, bu nedenle onu nasıl etkilediğini bilmiyorum. 

 

Bu benim son yarışım gibi davranıyor olabilir veya bu sene yapabileceği her şeyi ortaya koymaya çalışıyor olabilir. Bu gerçek bir soru işareti, ama Phil kesinlikle en büyük soya sahip. Bana göre en tehlikeli o. 

Brandon Curry: Phil Unvanım için En Büyük Tehdit

Phil Heat veya Shawn Rhoden’ın 2020 Mr Olympia’da yarışıp yarışmayacağını zamanla göreceğiz. Her ne olursa olsun, Curry kiminle karşı karşıya gelecek olursa olsun odaklanmış, kendinden emin ve hazır görünüyor.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz