Breon Ansley Son Formunu Paylaştı

Breon Ansley Son Formunu Paylaştı. Breon Ansley, 2019 Mr. Olympia‘da Classic Physique unvanını tartışmalı bir şekilde kaybetti.

Bu sene ise, çok daha iyi bir form ile unvanı kazanmak için sıkı çalışıyor. Breon Ansley, günümüzde dünyanın en iyi Classic Physique yarışmacılarından biri olarak kabul edilmektedir. 2019 yılında Chris Bumstead‘e karşı kaybettiğinde büyük bir şok etkisi yarattı.

Tabi bu durum Chris’in haksız yere kazandı anlamına gelmiyor. Sadece birçok kişi unvanın Breon’a gitmesi gerektiğini düşünüyordu. Şimdi spor salonunda her zamankinden çok daha sert bir şekilde antrenman yapıyor.

Yaptığı sıkı çalışmalar sonrasında Instagram hesabından güncel formunu hayranları ile paylaştı. Resimlere baktığınız zaman, farklı biri gibi görünüyor hissine kapılabilirsiniz. Fiziği daha önce gördüğümüzden çok daha büyük duruyor.

Breon Ansley Son Formunu Paylaştı

Şu anda sezon dışında olduğunu da belirtelim. Sahneye tekrardan çıkmadan önce sıkı bir diyet yapması gerekecek. Tekrar rekabet etmeden önce, kas kütlesini arttırmaya çalıştığını görebilirsiniz. Buradan anlayacağımız üzere, Breon unvanı tekrardan alma konusun kararlı ve odaklanmış bir şekilde ilerliyor.

Resimlerde büyüklüğü biraz alışılmadık olsa da, sahneye çıktığı zaman yeni bir Breon göreceğiz gibi görünüyor. Büyük gün geldiğinde neler yapacağını görmek heyecan verici olacak.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz