Brian Shaw 150 lb Press Yaptı. Brian Shaw gelmiş geçmiş en popüler strongman sporcularından biridir. Dün spor salonunda çılgın bir kaldırış yaptı ve bunu hayranlarıyla paylaştı.

Yıllar geçtikçe Brian sevilen bir insan oldu. Tartışma olduğu zaman bile, hep diplomatik olmanın ve insanları kızdırmamanın yolunu bulmayı başarıyor. Ayrıca, birden fazla World’s Strongest Man şampiyonluğu da bulunmaktadır. Kazandığı yarışmalardan sonra sporda en tanınmış figürlerden biri haline gelmiştir.

Spor salonunda 150 lb ağırlığındaki dambıllarla sekiz tekrar press yaptı ve bu videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Brian Shaw 150 lb Press Yaptı

View this post on Instagram

SOME DAYS IT’S EASY AND SOME DAYS IT’S A GRIND…DON’T GIVE UP! – This was a tough day of training for me…these 150’s felt much heavier than they should have. I have always said working through the tough days of training is what makes the difference…if you only work hard when you are feeling perfect you will never get to where you want to go. When it’s tough dig in and make it happen! Results are EARNED…not GIVEN!! – Thank you all for the support of the new drop of @evolutionathleticsgear…we are working hard to get your orders out ASAP! Can’t wait for you all to get the new gear! 💪💪💪💪💪 – @evolutionathleticsgear @trifectasystem @roguefitness @getnewage @probodycoach @jailhousestrong #shawstrength #evolutiontowardsgreatness #begreat

A post shared by Brian Shaw (@shawstrength) on

Bazı günler kolay ve bazı günler eziyet. Pes etme! Bu benim için zor bir antrenman günüydü. Bu 150 lb ağırlığındaki dambıllar olması gerekenden çok daha ağır hissettirdi. 

 

Her zaman zor zamanlarda çalışmanın, sadece çok çalışıyorsanız fark yaratacağını söylemiştim. Mükemmel hissettiğinizde asla gitmek istediğiniz yere ulaşamazsınız. Zor olduğunda üstüne gidin ve gerçekleşmesini sağlayın. Sonuçlar verilmez, kazanılır!

Bir ay önce 130 lb ağırlığındaki dambıllarla shoulder press yapmıştı. Kendini geliştirmeye ve her zaman daha iyisini yapmaya çalıştığını görebilirsiniz.

View this post on Instagram

MONDAY MOTIVATION💪💯 – Monday’s have turned into one of my favorite days of the week because it’s always fun to start a new week with new goals to accomplish. Lots of big things to get done this week and I’m excited to keep moving forward! – Throwing around the 130’s very easily…maybe easier than I ever have for seated shoulder press. I’m thinking all of this bench training I have been doing will have a big carry over to my overhead press with how easy these are moving…excited to find out! – American Bred shirt is available on Shawstrength.com and wrist wraps/cuff are available from @evolutionathleticsgear – @trifectasystem @roguefitness @getnewage @probodycoach @jailhousestrong #shawstrength #evolutiontowardsgreatness #begreat

A post shared by Brian Shaw (@shawstrength) on

Brian Shaw gibi deneyimli ve güçlü birinin bile zihinsel olarak zorlandığını ve her ne olursa olsun ileriye doğru hareket etmeye devam ettiğini görmek bizleri daha çok motive ediyor.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz