Brooke Ence 2020’de CrossFit’e Geri Dönüyor. Brooke Ence bazı büyük Hollywood filmlerinde rol almış olabilir. Ancak, 2020 yılında CrossFit Games sezonunda rekabete geri dönmeye karar verdi ve CrossFit tutkusunu kaybetmediğini gösterdi.

Brooke Ence birkaç yıldır CrossFit yapıyor ve 2015 sezonunda yükselişe geçti. İkinci Sanctional etkinliğinde Games için kalifiye olmanın yanında Games’te birinci sırada yer aldı. Mükemmel fiziği ile dikkatleri üzerine çeken biri olmayı başardı.

Brooke rekabete biraz ara vermeyi uygun gördü  ve bazı yaralanmalar nedeni ile arar verdi. Aynı zamanda Wonder Woman ve Justice League filmlerinde küçük roller ile oyunculukta da şansını deniyor. Şimdi ise CrossFit’e geri döndüğünü duyurdu.

YouTube üzerinden kararını açıkladığı bir video yayınladı ve 2020 CrossFit yarışmasında rekabet etmek istediğini de açıkladı.

Antrenman programına geri döndüğü zaman karşılaştığı farklılıkları da açıkladı. Yaşı ilerlediği ve sakatlık yaşadığı için kendisine uygun bir antrenman programı bulmalı. Ancak tüm bu olanlara rağmen kendisini yaptığı işe tam olarak adamaktadır. Zorluklara karşı meydan okumaya hazır.

Brooke Ence’nin tekrardan CrossFit’e dönmesi ve yarışmalarına katılmak istemesi heyecan verici. İlerleyen zamanlarda neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Gelişmeler için VenGym’i takip edin.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz