C.T. Fletcher Duygusal Anı Paylaştı

C.T. Fletcher Duygusal Anı Paylaştı. C.T. Fletcher vücut geliştirme topluluğunda sevilen biridir. Ölüme son derece yakın olmasına rağmen hala aramızda.

Çoğu kişinin imkansız dediği şeylere meydan okudu ve Superman lakabını aldı. 2001 yılında, 42 yaşındayken kalbindeki ciddi sağlık sorunları nedeni ile devre dışı bırakıldı ve en sonunda açık kalp ameliyatı oldu. Bunu, 2004 yılında Konjestif kalp yetmezliği nedeni ile hayatını kaybeden annesinden aldı. Annesi ve dokuz kardeşinin hepsi kalp hastalıklarından hayatını kaybetti.

Fletcher 2017 yılında kalp krizi geçirdi ve yeni bir kalbe ihtiyaç duyacaktı. 6 Mayıs 2018 yılında ise buna kavuştu. Şu anda 61 yaşında, anlatabileceği inanılmaz bir hikayesi var ve ameliyattan önce bile dünyada milyonlarca insan için gerçek bir ilham kaynağı oldu.

Hala antrenmanlara devam ediyor ve bitki bazlı diyet yapıyor. Fletcher kısa bir süre önce, nakil olmadan sadece bir ay önce çekilmiş bir videoyu Instagram hesabından paylaştı. Videoda eşine hala Superman olduğunu göstermek istedi.

C.T. Fletcher Duygusal Anı Paylaştı

VenForLife

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz