Cedric McMillan Oğluyla Yaptığı Antrenmanı Paylaştı. Arnold Classic şampiyonu Cedric McMillan son zamanlarda oğlu ile birlikte yaptığı antrenmanı paylaştı.

Cedric, vücut geliştirme sahnesinde olmadığı zamanlarda ülkesine hizmet etmekle meşgul. Vücut geliştirme kariyeri koyunca, yarışmaları kazanırken ve Olympia’da yarışırken bile ABD ordusunda görevini yapıyor. Bu yıllar boyunca başarı elde etmesini engellemedi ve spordaki en yetenekli sporculardan biri oldu ve insanların saygısını kazandı.

Cedric McMillan’ın dört çocuğu var ve onlarla zaman geçirmeyi seviyor. Instagram hesabından oğlu ile birlikte yaptıkları antrenman videosunu paylaştı.

Cedric McMillan Oğluyla Yaptığı Antrenmanı Paylaştı

McMillan ve oğlunun birlikte çalıştığını görmek çok güzel. İkisi fitness üzerinden bağ kurmaya başlıyor ve bu da onlar için çok iyi bir şey. Vücut geliştirme sporu ile uğraşan ailede başarılı ikinci nesil sporcuların çıktığını birçok kez gördük.

Bu videodan sonra, McMillan’ın oğlunun önümüzdeki yıllarda babasının yolundan gidecek mi sorusunu akıllara getiriyor ve giderse nasıl görüneceğini merak ettiriyor.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz