Chris Bumstead Triceps Hareketlerini Paylaştı. Chris Bumstead‘in iri kollara sahip olduğunu çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Şimdi hayranları ile en sevdiği egzersizlerden bazılarını paylaşıyor.

Chris Bumstead, 2019 Classic Physique Olympia şampiyonudur. Şampiyon olması tartışılsa da, dünyanın en iyilerinden biri olduğunu kanıtladı ve bunu yapmak için de çok uzun bir yol kat etti.

Olympia’yı kazandıktan sonra işler Chris için sessizdi. Kendini geliştirmek ile meşgul, çoğunlukla spor salonunda ciddi antrenmanlar yapıyor. Hatta, 2019 Olympia şampiyonu Brandon Curry ile birlikte bir göğüs antrenmanı yaptılar.

YouTube kanalından favori triceps hareketlerini hayranları ile paylaştı. Chris, single arm cable pulldown hareketi başlamayı sevdiğini söyledi. Bunu 3 set, 12-15 tekrar ve hafif bir ağırlık ile yapıyor.

Sonrasında ise, skull crushers hareketine geçiyor. Bunu da 3 set, 6-10 tekrar ve ağır bir kilo (sizi zorlayacak bir ağırlık) ile yapıyor. Ve son olarak, triceps pushdown hareketine geçiyor. Bunu da 3-4 set ve maksimum tekrar olacak şekilde yapıyor.

Chris, egzersizleri açıklayarak anlatıyor ve kesinlikle harika bir iş ortaya koyuyor. Sizler de vermiş olduğu tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.

Chris Bumstead Triceps Hareketlerini Paylaştı

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz