CrossFit Games Tekrar Ertelendi. CrossFit topluluğunda son zamanlarda çok ciddi olaylar oluyor. Bu nedenle 2020 CrossFit Games’in tekrardan ertelenme haberi pek de ilgi çekici bir haber değil.

CrossFit topluluğunda neler olduğuna dair haberleri aşağıda sırasıyla görebilir ve okuyabilirsiniz. 

CrossFit sadece Covid-19’dan etkilenmedi, aynı amanda içeride drama da yaşandı. Bu sene düzenlenecek olan Games’te zaten işler pek yolunda değildi. Katılımcı sayısı çok daha azdı ve izleyici yoktu. Salgın ardından, Greg Glassman’ın yaptığı yorumlar ortalığı iyice karıştırdı ve sorunlar hız kesmeden devam etti.

Başlangıçta CrossFit etkinliğini Ağustos ayına kadar erteleyeceklerini açıklamışlardı. Raporlara göre, etkinlik Ağustos ayında düzenlenmeyecek. Sporculara etkinliğin en erken 14 Eylül’de gerçekleştirilebileceği bildirildi.

CrossFit Games Tekrar Ertelendi

2020 Games tekrar ertelendi. Sporculara mümkün olan erken erken tarihin 14-20 Eylül olduğu bildirildi.

Bu haber, CrossFit’in satılmasından sonra geldi ve biraz sürpriz oldu. Eric Roza markayı satın almaya ve yeni CEO olarak adım atmaya karar verdi. Yani kısacası, Eric etkinliğe kadar rahat bir şekilde yerleşebilir.

Şu anda CrossFit’te birçok büyük değişiklik meydana geliyor gibi görünüyor ve Games’te de değişiklikler olacak gibi. Bu değişikliklerin hepsi toplulukta iyi bir şekilde karşılanıyor. Umarız yakında resmi bir tarih verebilirler.

CrossFit Topluluğundan Greg Glassman’a Tepki

Greg Glassman Eleştirilere Cevap Verdi

İki Sporcunun Takımdan Atılmasına Neden Olan Mesajlar

Birkaç Spor Salonunun CrossFit ile İlişkisi Sona Erdi

Greg Glassman İstifa Etti

Greg Glassman’ın Yeni Olayı

Mathew Fraser Rogue Invitational’de Yarışmayacak

Birkaç Sporcu 2020 CrossFit Games’te Yarışmayacak

Greg Glassman Cinsel Tacizle Suçlandı

Eric Roza CrossFit’i Satın Alıyor

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz