CrossFit German Throwdown Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi

CrossFit German Throwdown Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi. Koronavirüs salgını tüm dünyadaki etkinlikleri etkilemeye devam ediyor. Şimdi ise, CrossFit German Throwdown’un virüs nedeni ile ertelendiği haberini aldık.

CrossFit German Throwdown etkinliğinin 28-29 Mart tarihlerinde 11. Sanctional etkinliği olması bekleniyordu. Koronavirüs nedeni ile etkinliği erteleme kararı verdiler. Bu duyuruyu basın açıklaması ile yaptılar.

Mart ayında Berlin’de düzenlenmesi planlanan CrossFit German Throwdown 2020, Covid-19 ile ilgili gelişmeler nedeniyle ertelendi.

 

Yeni koronavirüsün (Covid-19) hızla yayılması nedeniyle, Berlin’deki Treptow-Köpenick ilçesinin sorumlu sağlık otoritesi etkinliğin iptal edilmesi emrini verdi. German Throwdown, etkinliğin düzenlenmesi veya iptal edilmesine ilişkin bir kararın yalnızca ilgili uzman makamların tavsiyelerine veya talimatlarına göre almaktadır. Doğru sonuçları çıkarmak için gerekli bilgiye ve uzman bilgisine sahiptirler.

 

German Throwdown, Sanctionals™ ve DACH bölgesinin en büyük etkinliği olarak, toplum için son derece önemlidir ve bu yüzden de hayal kırıklığı ile birlikte, etkinliğin Mart sonunda gerçekleşemeyeceğini söylemek durumundayız. Önceliğimiz sporcularımızın, seyircilerin, gönüllülerin, personelimizin ve ortaklarımızın sağlığı ve güvenliğidir. 

 

Almanya’da koronavirüs salgınının başlangıcında, tüm olasılıklara hazırlanmak için bir B planı hazırladık. Etkinliği iptal etmediğimiz için mutluluk duyuyoruz, etkinliği ileri tarihlerde gerçekleştireceğiz. Arena Berlin ile birlikte CrossFit Games’ten önce en uygun tarihleri arıyoruz.

 

Ertelemenin, ilgili tüm taraflar ve bizim için ideal bir durum olmadığını biliyoruz. Yine de, topluluğun ve ortaklarımızın desteğine güvenebileceğimizden eminiz. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi vereceğiz.

CrossFit German Throwdown Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi

CrossFit German Throwdown, koronavirüs nedeni ile değişiklik yapan tek Sanctional etkinliği değildir. CrossFit Italian Showdown, çevrimiçi yayınlara geçme kararı verdi. CrossFit Games ise durumu yakından izliyor.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz