CrossFit, Open Gönderilerinin İncelemesini Tamamlamadı. CrossFit Open bir ay önce sonuçlandı. Başvuru tarihinin geçmiş olmasına rağmen, videoların incelmesi tamamlanmadı.

Open, beş hafta boyunca sürdü ve neredeyse en iyi sporcuların tamamı bu etkinlikte yer aldı. Rakamlara göre katılım geçen yıla göre daha azdı. Bunun nedeni, 2019 Games ile Open arasındaki zamanın çok kısa olmasından dolayı olabilir.

Yukarıda da söylediğimiz gibi, katılımcı sayısı azalmış olsa da, CrossFit son başvuru tarihlerindeki videoları incelemeyi bitiremedi. Etkinliğinde başında videoların 16 Aralık Pazartesi günü 17:00’da gözden geçirileceğini açıklamışlardı. Bu tarihin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen, cezaları kontrol etmeyi bitiremediler.

Bu sporcular için ne anlama geliyor? Liderlik tablosundaki en iyi kadın ve erkek sporcular 2020 CrossFit Games’te yarışabilecek. Bu nedenle, gözden geçirilecek videolar sonrasında sıralamada bazı değişiklikler olabilir. Sporcular yerlerinin sağlam olup olmadığını merakla bekliyorlar.

CrossFit yaşanan gecikmeyi kabul etti ve sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda güncellenmiş bir zaman çizelgesi belirtilmedi. Şu an itibari ile liderlik tablolarını aşağıda görebilirsiniz.

Kadınlar

 1. Ragnheidur Sara Sigmundsdottir
 2. Annie Thorisdottir
 3. Kristin Holte
 4. Tia-Clair Toomey
 5. Jamie Greene
 6. Kari Pearce
 7. Emma McQuaid
 8. Carol-Ann Reason-Thibault
 9. Karin Freyova
 10. Laura Horvath

CrossFit, Open Gönderilerinin İncelemesini Tamamlamadı - cfleadwomen

Erkekler

 1. Patrick Vellner
 2. Mathew Fraser
 3. Lefteris Theofanidis
 4. Bjorgvin Karl Gudmundsson
 5. Jeffrey Adler
 6. Noah Ohlsen
 7. Bayden Brown
 8. Jean-Simon Roy-Lemaire
 9. Tyler Christophel
 10. Roman Khrennikov

cfleadmen

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz