CT Fletcher Bitki Bazlı Diyete Geri Dönüyor. Bitki bazlı diyetler son zamanlarda popüler hale geldi. CT Fletcher da bu diyet tarzına geri döndü.

CT Fletcher, powerlifting ve güç sporlarında öne çıkan figürlerden biridir. YouTube’da yıllar boyunca etki yaratan videolar paylaştı. World Bench Press ve Strict Curl şampiyonalarını üç kere kazanmıştır.

Fletcher bir noktada vegan olmayı deniyordu. Bu pek uzun sürmedi ve her şeyi yemeye devam etti. Buna rağmen hala vegan diyetine ilgi duyuyor ve yapanlara saygı duyuyordu. Bitki bazlı diyeti yeniden denemeye karar vermesi de şaşırtıcı değil.

CT Fletcher Instagram hesabından hayranlarına video ile duyuru yaptı. Bitki bazlı diyeti tekrardan deneyeceğini söyledi. Kalp nakline ihtiyaç duymuştu ve o zamandan beri diyette kendini daha iyi hissediyor.

Ayrıca, hayranları ile iki büyük salata yemeye karar verdiği restoranda çektiği başka bir videoyu daha paylaştı. Game Changers belgeselinden etkilenmediğini de belirtiyor. Bu onu, diğer bitki bazlı beslenmeye yönelen kişilerden farklı kılıyor. Kendisi için çalışan bir diyeti bulması güzel.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz