Dave Bautista ile Drax The Destroyer Antrenmanı

Dave Bautista ile Drax The Destroyer Antrenmanı. Dave Bautista’nın Guardians of the Galaxy’de oynayacağı rol için uygulamış olduğu programdan ilham alınarak yazılmış bir antrenman programıdır.

Dave Bautista ile Drax The Destroyer Antrenmanı 12 haftadan oluşmaktadır ve haftanın 6 günü uygulanmalıdır. Antrenman süreniz 45-70 dakikayı geçmeyecek şekilde olmalıdır. İleri düzey bir sporcuysanız rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ancak başlangıç veya orta düzey bir sporcuysanız bu programı uygulamak sizin için pek de verimli olmayacaktır.

Aşağıda verilen programda, Dave Bautista’nın fiziğinden esinlenerek oluşturulmuş 12 haftalık antrenman programı ve yağsız kas kütlesi oluşturmanızı amaçlayan program bulunmaktadır.

Tekrar belirtecek olursak, bu antrenman programı Dave Bautista’nın gerçek antrenman programı değildir. Dinlenme sürelerini bu programda kısa tutmanız gerekmektedir. 30-45 saniye aralığında dinlenme yeterli olacaktır.

Dinlenme gününüzde iyileşmeye odaklanın. Aktif bir dinlenme yapmak istiyorsanız, yoga, yüzme, yürüyüş yapabilir ancak bunları yaparken fazla efor sarf etmemeye dikkat etmelisiniz.

Örnek antrenman 1;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Antrenman
Çarşamba Antrenman
Perşembe Antrenman
Cuma  Antrenman
Cumartesi Antrenman
Pazar Dinlenme

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Örnek antrenman 2;

Gün Program
Pazartesi Antrenman
Salı Antrenman
Çarşamba Antrenman
Perşembe Dinlenme
Cuma  Antrenman
Cumartesi Antrenman
Pazar Antrenman

Antrenmanlara başlamadan önce ısınmayı ihmal etmeyin.

Üyelere Özel İçerik

İçeriğin devamı için giriş yapın!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz