Dennis James Big Ramy'nin Arnold Classic'i Kazanması İçin Şansı Var

Dennis James: Big Ramy’nin Arnold Classic’i Kazanması İçin Şansı Var. Big Ramy, 2020 Arnold Classic yarışması ile rekabete geri dönüyor. Dennis James‘e göre, bu yarışmada büyük bir şansı olabilir.

Dennis James, vücut geliştirmede uzun ve güçlü bir kariyere sahiptir. Big Ramy’nin kariyerine başlamasından hemen önce emekli olduğu için Big Ramy ile hiç yarışamadı. James emekli olmasına rağmen, bu sporda hala aktif bir rol oynuyor. Sunduğu görüşler birçok kişi tarafından ciddiye alınmaktadır. Mart ayında düzenlenecek olan Arnold Classic yarışması hakkındaki düşüncelerini de paylaştı. Özellikle, Big Ramy’nin kazanma şansı hakkında konuştu.

“Bence şovu kazanma şansı çok yüksek. Big Ramy tüm sezon boyunca fit kaldı, bu nedenle Arnold’a hazırlanmak için başlangıç noktası harika. Shawn Rhoden şovda yok, Brandon Curry de şovda yok ve Roelly Winklaar‘ın yarışmadan çekildiğini duydum. Ramy’nin formda olması durumunda kazanabileceği bir gösteri.”

2020 Arnold Classic 7 Mart’ta Ohio,Columbus’ta düzenlenecek. Dennis James, etkinliği bizler gibi yakından izleyecek ve görüşlerini bizlere bildirecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz