Dennis James, Flex Wheeler için bağış topluyor. Flex Wheeler son zamanlardan zor bir dönemden geçiyor. Dennis James ona yardımcı olabilmek için GoFundMe platformundan yardım kampanyası başlatmaya karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde, Flex Wheeler’ın bacağının bir kısmı alınmak zorunda kalmıştı. Bu olaydan önce de birçok sağlık sorunu ile uğraşıyordu. Wheeler bu süreçte sürekli olarak pozitif kalmaya çalıştı. Ayrıca, vücut geliştirme topluluğundan da desteklerini aldı ve almaya da devam ediyor. Dennis, Instagram üzerinden bir paylaşım yaparak Flex Wheeler’a yardım kampanyası başlattığını duyurdu.

Dennis James, Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor

View this post on Instagram

Hey everyone, I’m reaching out to you today for your help and support for a close friend and industry legend. As many of you know, Flex Wheeler recently underwent surgery to amputate his lower leg. After nearly a year and multiple surgeries attempting to save his leg from recurring blood clots caused by a deterioration of a 15 year old vein graft from kidney surgery, there was nothing else that could be done. Between the surgeries and lengthy hospital stays, Flex has been unable to travel for work these past many months and is now faced with insurmountable medical bills. In an effort to help Flex through this difficult time, I have started a go-fund me account and it is my hope that together we can help Flex through his rehabilitation and look forward to seeing him again when he resumes his travels. Thank you for all your support. Let’s all come together and help out Flex Wheeler. gf.me/u/wn4q8b click link in my bio.

A post shared by Dennis James (@bigdjames) on

Flex Wheeler’a yardım etmek isterseniz, buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Dennis James, Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor - Dennis James Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor1 Dennis James, Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor - Dennis James Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor2 Dennis James, Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor - Dennis James Flex Wheeler İçin Bağış Topluyor3

Flex, zor zamanlar geçirmekte. Bu nedenle, yardım etmek için durumunuz yoksa, paylaşarak bunu duyurabilirsiniz. Flex Wheeler bu sporda bir efsanedir ve bizlerden biraz yardım alabilir.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz