Dennis Wolf ve Eşi Amerikan Vatandaşı Olacak

Dennis Wolf ve Eşi Amerikan Vatandaşı Olacak. Dennis Wolf ve eşi yakında vatandaşlık sınavına girecek ve uzun bekleyiş sonunda bitecek. Dennis 20 yıldan fazla bir süredir vücut geliştirici olarak yarıştı.

Olympia’dan Arnold Classic’e kadar aklınıza gelebilecek tüm büyük yarışmalarda sahneye çıktı. Arnold Classic’i kazanmıştı ve Olympia’da üçüncü sırada yer alabilmişti. ABD vatandaşı olmadığı halde tüm bunları yapmıştır.

Alman vücut geliştirici uzun zamandır vatandaşlığı almak istiyor. Tek sorun, bunu yapabilmek için yıllar süren hazırlık gerektiren uzun bir süreçtir. Son paylaşıma göre çok yakında vatandaşlık şansını elde edecek. Instagram hesabından paylaştığı son gönderiye göre, Dennis ve eşi Amerikan tarihi, politikası ve gelenekleri hakkında öğrendikleri bilgileri göstermek için vatandaşlık sınavına girmeye hazırlanıyor.

Eğer bu testi başarıyla tamamlarlarsa, çift ABD vatandaşı olma hedeflerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşacak.

Dennis Wolf ve Eşi Amerikan Vatandaşı Olacak

ABD vatandaşı olmamanız durumunda, iş vizenizin yenilenemeyeceği ve ülkenize dönmeye zorlanacağız göz önüne alındığı zaman oldukça streslidir. Ancak, bu vatandaşlığı güvence altına alabilirlerse, bu konuda stres yaşamak zorunda kalmayacaklar. ABD vatandaşı olma yolunda Dennis Wolf ve eşine iyi şanslar.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz