Dexter Jackson 2020 Arnold Classic’te Yarışacak Diğer Sporcuları Motive Ediyor. Dexter Jackson 50 yaşında olabilir ancak yavaşlamaya veya durmaya hiç niyeti yok! 2020 Arnold Classic’te Dexter’ı da göreceğiz.

Dexter, 2019 yılını kendisi için büyük bir yıl yapmak istiyordu. Umduğu kadar büyük olmasa bile, yinede bunu başardı. 2008 Mr. Olympia şampiyonu bu yıl sahneye çıktığında, yarışmayı kazanan en yaşlı kişiler arasında girdi. Bu sene şampiyon olamasa da, yaşına bakıldığında dördüncü sırada yer alması bile mükemmel bir başarı.

Dexter istediği performansa sahip olmasa da, denemeye devam ediyor. Bir sonraki denemesini yapmak için 2020 yılında Mr. Olympia’da yarışacağını açıklamıştı. Bunun dışında, Instagram’dan paylaştığı son videosunda Mart ayında düzenlenecek Arnold Classic etkinliğinde yarışacağını doğruladı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

View this post on Instagram

I’ve decided to compete in the 2020 @arnoldsports! The last time I won in Ohio was in 2015. As you guys know I just turned 50 and my goal this year is to motivate everyone to be their best no matter what your age is. Therefore, I’ll be aiming not only to win my 6th Arnold Classic Ohio Title, but also my 30th @ifbb_pro_league victory. (The most @arnoldsports & @ifbb_pro_league wins) The Blade is all about inspiration, longevity and dedication. So follow my journey as I get ready to start my prep for the 2020 @arnoldsports with my team @georgefarah_guru @thecharlesglass @clay_slay_all_day @bradbrowe @stevemousharbash_official @floridafit1 @djaxcity55 @myah_fit @celine_elie20 @protan_official @cardilloweightbelts @versagripps @cjselitesuits Of course none of this would be possible without all of you… MY FANS! So let’s make 2020 the best one yet!! THIS ONE IS FOR YOU GUYS!! #2020arnoldclassic #ifbbproleague #bodybuilder #tuesdaymotivation #arnoldschwarzenegger #dex #dexter #dexterjackson #dexterjacksonclassic #dexterjacksonproductions #mro #mrolympia #mrolympia08 #blade #built #builtbyblade

A post shared by Dexter "The Blade" Jackson (@mrolympia08) on

“2020 @arnoldsports’ta yarışmaya karar verdim! Ohio’da son kazandığım zaman sene 2015’ti. Bildiğiniz gibi 50 yaşına girdim ve bu yıl hedefim, yaşınız kaç olursa olsun herkesi en iyi olmak için motive etmek. Bu nedenle, sadece 6. Arnold Classic Ohio unvanımı değil, 30. @ifbb_pro_league zaferimi kazanmayı da hedefleyeceğim. Blade tamamen ilham, özveri ve uzun ömür ile ilgilidir. 2020 @arnoldsports için takımımla beraber hazırlığımı yaparken yolculuğumu takip edin.”

Videoda da açıkladığı gibi, Dexter bilmeden Arnold Classic’in resmi yarışmacı listesine girdi. Başta rekabet edip etmeyeceğinden pek emin değildi. Bu yaşanılan karmaşa ile ilgili kimseye ulaşamadığı zaman, rekabet etmeye karar verdi. Karmaşa olsun ya da olmasın, Dexter Jackson’ın 30. profesyonel vücut geliştirme zaferini kazandığını görmek etkileyici olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz