Dexter Jackson Arnold Classic’e Mükemmel Bir Şekilde Hazırlanıyor. Dexter Jackson, Arnold Classic 2020’de sahneye çıktığı zaman şampiyonluğu almak istiyor. Etkinlik öncesinde bunun için sıkı antrenmanlar yapıyor.

Dexter, geçtiğimiz günlerde Arnold Classic Ohio etkinliğinde rekabet etmek istemediğini söylemişti. Genelde yarışmacılar yarışmalar arasında mola vermeyi tercih eder ve Dexter 2019 yılını yoğun bir şekilde geçirdi. Ancak, adını resmi yarışmacı listesine koydukları için etkinliğe katılmaya karar verdi.

Başta yarışmaya katılmak istememesine rağmen, etkinliğe hazırlanmak için zaman kaybetmeden antrenmanlara başladı. Yapmış olduğu antrenmanları zaman zaman hayranları ile paylaşıyor ve pek de yavaşlamaya niyetinin olmadığını görebilirsiniz. 50 yaşında olmasına rağmen canavar gibi görünüyor ve yaşına meydan okumaya devam ediyor.

Dexter, Instagram hesabından hayranları ile bir video paylaştı. Videoda Leg press hareketinde ciddi kilolar ile çalıştığını görebilirsiniz. Ne kadar kaldırdığına dair herhangi bir bilgi vermedi ancak, makinenin tamamen plaklarla dolu olduğunu görebilirsiniz. Aşağıdan videoyu izleyebilir ve ağırlıklarla nasıl oynadığını görebilirsiniz.

Videoda antrenörü Charles Glass ile birlikte çalıştığını görebilirsiniz. İkili ciddi antrenmanlar yapıyor ve rekabet için hazır gibi görünüyorlar. Yapılacak bazı işler var ve bunları yapmak için zamanları da var.

Arnold Classic 2020 Mart ayında Ohio, Columbus’ta düzenlenecek. Dexter bu etkinlikte altıncı zaferi için yarışacak. Yarışma günü geldiğinde neler yaptığını hep birlikte göreceğiz. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz