Dexter Jackson Bacak Gününde Ağırlıklarla Oynuyor

Dexter Jackson Bacak Gününde Ağırlıklarla Oynuyor. Dexter Jackson, günümüzde yarışan en eski vücut geliştiricilerden biridir. Ancak, son antrenman videosunda yaşın hiçbir öneminin olmadığını bizlere kanıtladı.

Dexter yirmi yıl kadar uzun bir süredir yüksek seviyede rekabet etmektedir. 2008 yılında Mr. Olympia unvanını kazanmıştı. Ayrıca, Arnold Classic’te herkesten çok daha fazla şampiyon olmuştur, her iki yarışmayı kazanan sadece üç kişi bulunmaktadır.

Dexter’ı bu kadar özel yapan şey ise, yaşına meydan okumasıdır. 50 yaşındayken 2019 Mr. Olympia‘da 4. sırada yer almıştır ve hala yüksek seviyede rekabet etmeye devam ediyor. Üstelik, 2020 Olympia’da da yarışacak! Bununla mı sınırlı mı peki? Tabii ki de hayır! 2020 Arnold Classic’te de yarışacak.

Dexter, Arnold Classic öncesinde çok ciddi antrenmanlar yapıyor. Instagram hesabından paylaştığı son videoda bacak antrenmanı yapıyor ve adeta ağırlıklarla oynuyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dexter Jackson Mart ayında 2020 Arnold Classic’te sahneye çıkacak. Bu yarışmada altıncı galibiyeti için yarışacak ve vücut geliştirmenin ne iyilerinden biri olarak mirasını devam ettirecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz