Dexter Jackson İki Arnold Etkinliğine Daha Katılacak

Dexter Jackson İki Arnold Etkinliğine Daha Katılacak. Dexter Jackson, vücut geliştirmede gerçek bir efsanedir. İki yarışmada daha yarışarak şampiyonluk elde etmek istiyor.

Dexter, 2020 Arnold Classic’te yarışacağını açıklamıştı. Columbus, Ohio’da sahneye çıktığında altıncı şampiyonluğu almak için yarışacak. 50 yaşında olmasına rağmen, yaşın hiçbir öneminin olmadığını her seferinde gösteriyor ve inanılmaz başarı dolu bir kariyere sahiptir.

Dexter, kariyeri boyunca yarışmaktan hiçbir zaman sıkılmadı ve bize asla tatmin olmadığını da açıkça gösteriyor. Kendisine yeni hedefler belirliyor ve o hedefe ulaşmak için her şeyini ortaya koyuyor. Yakın zamanda Instagram hesabından Arnold Classic Australia ve Arnold Classic Brazil etkinliklerinde yarışmak için sözleşme imzaladığını açıkladı.

Dexter’ın da açıkladığı gibi, Avustralya ve Brezilya’da şampiyon olmak istiyor. Eğer sonuncusunu kazanırsa, tüm Arnold etkinliklerini kazanmış olacak ve bu oldukça zor bir başarıdır. Ayrıca, Mart ayında düzenlenecek etkinliği ve sonrasında diğer ikisini de kazanırsa, bir sezon içerisinde üç Arnold etkinliğini kazanan birkaç kişiden biri olacak.

Dexter, gelmiş geçmiş en iyi vücut geliştiricilerden biri olarak kariyerini büyütmeye devam ediyor. Bu seneki hedeflerine ulaşırsa, gerçekten kendisi için ciddi bir başarı olacak. Zamanı geldiğinde neler yapacağını göreceğiz. Gelişmeler için takipte kalın.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz