Dexter Jackson İzolasyon Diyetini Paylaştı. Dexter Jackson, sıkı bir vücut geliştirme diyeti uygulamanın ne kadar önemli olduğunun farkında. Bu nedenle en sevdiği tariflerden birini hayranları ile paylaştı.

Dexter, şu anda diyetin her şey olduğunun farkında. Antrenmanları yapmak biraz daha zor olduğu için, formda kalabilmek için beslenmeye önem vermek gerekmektedir. Tarifi Instagram hesabından hayranları ile paylaştı ve tavuk göğsünü kesip üzerine baharat koyarak işe başladı.

Bildiğiniz gibi sodyumu asla kesmem. Birçok insan sodyumu kesti, bunu yapanlar old schooldan kalma kişiler. Tüm müşterilerim ve ben sodyumu kesmiyoruz. Sizi dolu tutmaya yardımcı oluyor.

Dexter Jackson İzolasyon Diyetini Paylaştı

View this post on Instagram

I've been getting a lot of messages on how you should be eating when you're quarantined. Well here's how the Blade does it.. Don't think I just sit around and eat junk foods all day. I eat cleans foods as well.. Since we are all stuck at home.. Unable to train or do cardio etc.. you should at least be eating right to prevent you from putting on weight. Let me teach you how to get lean and or stay lean during these crucial times. I have Nutrition only packages for everyone which are about 1/2 of what my Nutrition and Workout packages cost. These are my packages I offer.. Package type: lifestyle (nutrition only) Competition prep (nutrition only) Macro plan (Nutrition only) Keto Nutrition only plan Vegan Nutrition plans DM me today so we can get you going in the right direction. #dex #dexter #dexterjackson #dexterjacksonclassic #dexterjacksonproductions #mro #mrolympia #mrolympia08 #blade #built #builtbyblade #30daychaenge #bodybyblade

A post shared by Dexter "The Blade" Jackson (@mrolympia08) on

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz