Dexter Jackson NPC Body Be 1 Classic’te Poz Verdi. Dexter Jackson‘ı Aralık ayında tekrardan sahnede görebiliriz. O zamana kadar nasıl görüneceğine dair izlenimi, katıldığı NPC Body Be 1 Classic etkinliğinde konuk olarak poz verirken gösterdi.

50 yaşındaki Dexter, 2020 Mr. Olympia’da emekli olmadan önce birkaç Arnold Classic etkinliğinde yarışmayı planlamıştı. Ancak Covid-19 nedeniyle, dünyadaki çoğu yer, birçok vücut geliştirme yarışması ve uluslararası seyahatler yasaklandı. Bunun sonucunda bir sene daha yarışmayı düşündü.

Özellikle son yarışmasında hayranları olmadan emekli olmak istemediğini belirtti. Bu durum 2020 Olympia için geçerli gibi görünüyor. Bununla birlikte, Dexter Jackson son kez yarışmadan önce, konuk olarak bir etkinlikte poz verdi.

Sınırlı seyircinin olduğu amatör bir yarışma olan NPC Body Be 1 Classic’e katıldı. Sahneye çıktığı zaman, sezon dışında bile ne kadar iyi olduğunu gösteren pozlar verdi.

Dexter Jackson NPC Body Be 1 Classic’te Poz Verdi

Başlangıçta zorunlu pozları verdi ve daha sonra bazı harika pozlarla kendi kişisel rutinine geçiş yaptı. Sezon dışı olduğu göz önüne alındığında saygı gösterilmesi gereken bir gösteriydi ve kariyerinin sonunda olsa bile ne kadar ciddi olduğunu herkese gösterdi.

Her ne olursa olsun, Aralık ayında en iyi haliyle sahneye çıkacak ve bizlere mükemmel bir gösteri izletecek. İkinci Olympia unvanını kazanıp kazanamayacağını yarışma günü geldiğinde göreceğiz.

VenEraX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz