Dexter Jackson Shawn Ray'e Ağzının Payını Veriyor

Dexter Jackson Shawn Ray’e Ağzının Payını Veriyor. Dexter Jackson, Shawn Ray ile uzun süredir tartışıyor. Dexter, Shawn’ın günümüz vücut geliştiricileri ve kendisi hakkında yaptığı bazı yorumları gördü.

Shawn, Dexter’a karşı kişisel bir şey olmadığını açıklamış olsa da, 2008 Mr. Olympia şampiyonu buna inanmadı ve ağzının payını verdi. Bu olaylardan sonra Dexter Instagram hesabından bir video paylaştı.

Bu benim Shawn Ray hakkında son kez yapacağım açıklama olacak. Artık Shawn’a sayfamda yer vermeyeceğim. Onun istediği tam da bu, tartışmayı çok sever. Çok kıskanç. Evet, çok kıskanç bir adam çünkü yaptığım şeyi yapamadı. Tüm bu yaptığı hareketler bununla ilgili.

Dexter’ın dikkatini çeken şey bu sefer de Shawn’ın Valuetainment ile yaptığı konuşma oldu. Bundan sonra Dexter, hayranlarına ne düşündüğünü göstermek için Instagram hesabından bir resim paylaştı ve neyi karşılaştırdıklarını görmelerini istedi. Hayranların büyük bir çoğunluğu Dexter’ın fiziğinin Shawn’dan daha iyi olduğunu anlıyor. Bunun ardından Shawn bir gönderi paylaştı.

Dexter Jackson Shawn Ray'e Ağzının Payını Veriyor

Dexter Jackson, Shawn Ray’in Mr. Olympia’yı asla kazanamadığını hatırlatıyor ve kariyerinin dikkat çekici olmadığını vurguluyor. Aşağıda 26 dakikalık videoyu izleyebilirsiniz.

Dexter Jackson Shawn Ray’e Ağzının Payını Veriyor

VenEraX

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz