Dexter Jackson ve Bacak Antrenmanı. 2020 Arnold Classic etkinliğine çok az kaldı. Yarışmacılar etkinliğe 4 hafta kala çok daha sıkı çalışıyorlar. 2020 Arnold Classic kesinlikle dünyanın en iyi mücadelelerinden biri olacak.

Dexter Jackson 50 yaşında olmasına rağmen etkileyici bir fiziğe sahip ve geçen sene Mr. Olympia‘da 4. sırada yer almıştı. 4x Mr. Olympia şampiyonu Jay Cutler kısa bir süre önce Dexter Jackson’ın Mart ayında düzenlenecek olan büyük etkinliğe hazırlanırken yaptığı bacak antrenmanını videoya çekti ve YouTube kanalından paylaştı.

Videoda ünlü antrenör Charles Glass ile antrenman yaptığını göreceksiniz. Leg extension, leg press ve reverse hack squat hareketleri ile acımasız bir bacak antrenmanı yapıyor. Dexter ayrıca, artık diz ağrısı olmadığını ve 2018 yılından bu zamana kadar ciddi ilerlemeler kaydettiğini de söyledi.

Ayrıca, Arnold Classic’ten 4 hafta önce yaptığı kol antrenmanından biceps curl hareketini videoya çekti ve hayranları ile Instagram hesabından paylaştı.

Dexter, Arnold Classic için çok sıkı çalışıyor. Bu şekilde ilerlemeye devam ederse geçen yıldan çok daha iyi olacağa benziyor. Kısacası hepimiz Blade’in neler yapabileceğini gördük ve biliyoruz. Yine de etkinlikte Big Ramy, William Bonac ve Roelly Winklaar gibi üst düzey vücut geliştiriciler olacak. Etkinliğin çok çekişmeli geçeceğini söylesek yanlış olmaz. Yarışma günü geldiğinde Dexter’ın neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Gelişmeler için takipte kalın.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz